• GoHome Professional
www.indomio.rs što jeftiniji centralno grejanje - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs što jeftiniji centralno grejanje - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što jeftiniji centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs što jeftiniji centralno grejanje" pronađeno 1 605 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom keju. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 50 m2(uknjižene 44m2). Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 133.900 € na 113.500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.500 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 133.900 €
19.04.2026 - 113.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan u centru grada na 100m od pešačke zone i od Pašićeve ulice. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje.Stan se sastoji od dve etaže, gde je u donjem nivou nalazi ulazni deo sa velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i iz nje se izlazi na malu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.810 €, 32,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 115.000 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na najlepšoj lokaciji na Banovom brdu u Požeškoj ulici prodaje se veoma funkcionalan stan na šestom - poslednjem spratu u zgradi koja je podnela zahtev za ugradnju lifta. Postoji mogućnost priključka na centralno grejanje. Ovo je idealna prilika za kupovinu preko subvencionisanih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, dvoiposoban stan, koji se nalazi u centru grada, na samo 5 minuta od TC Kalča, predstavljamo Vam kao EKSTRA PONUDU. Stan je uknjižen, oblik svojine – privatna, sa udelom od 1/1, a zgrada ima odobrenje za upotrebu. U stanu je sve ugrađeno najkvalitetnije i veoma lepo usklađeno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

4. juli - trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, INĐIJA, 117.240 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina od investitora u samom centru Inđije - Minjon Residence je stambeni objekat u ulici Novosadska br. 6, sa podzemnom garažom, prizemljem i šest spratova. Ukupno četrdeset devet stanova raspoređenih u sedam nivoa. Iza osećaja trajnosti stoji savremena gradnja i pažnja prema....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 119.669 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 119.695 €, 65,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 125.000 €
10.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan u izvornom stanju ima pripadajuci podrumom od 9m,korisne grejne povrsine od 41m2+6m2 zastakljene terase.Centralno grejanje i protocna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, adaptibilan u 2.0, površine 41 m2, mereno 43 m2 + lođa 6 m2. Drvena stolarija - očuvana. Ima pripadajući podrum površine 9 m2. Orijentisan je ka mirnom parku pored zgrade. Centralno grejanje. U blizini je veći broj prodavnica, Vero, Lidl, TC Stadion, vrtići, škole,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je i orijentacija jugozapadna ka samom parku. Javni parking ispred ulaza. Stan je na VPR/6 spratova, visina do simsa 240 cm. Centralno....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 216,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - petosobna kuća površine 216m2 + zaseban dvosoban stan na placu površine 3,85 ara sa garažom i kolskim ulazom. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju su tri sobe i kupatilo. Centralno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-818 (od ukupno 819)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>