• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 2 208 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Pivara, veličine 220 kvm i 200 kvm pomoćnih prostorija, 3.89 ari placa, eg. Sastoji se od podrumskog dela, kotlarnica, i predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta u prizemlju i predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.300 €, 220,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal - podrumski prostor u centru grada, kvadrature 220kvm. Sastoji se od dve prostorije. Ulaz u prostor je sa ulice. Cena: 1.300eura + komunalije .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 270.000 €, 220,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Soko banji nedaleko od centra banje. Kompletno sredjena. Sastoji od dva trosobna stana. Nalazi se na lepom mestu, U svaki stan se ulazi zasebno. Jedan stan je na visokom prizemlju, drugi stan je na I spratu. Ispred kuće je malo dvorište. Stan na spratu trosoban Lux sa dve velike....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 196.000 €, 220,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija, površine 220 kvm na 2,4 ara placa, sa centralnim gradskim grejanjem . Sastoji se od podruma 38,21 kvm (predsoblje, jedna sobica, kotlarnica, podrumče ); prizemlje 65 kvm ( predsoblje, dnevna soba, kuhinja, špajz, dve sobe, kupatilo, terasa) - poseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.100 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan na tri etaže, smešten u mirnom i ekskluzivnom rezidencijalnom delu Savskog venca, idealan za udoban porodični život ili boravak predstavnika stranih kompanija i diplomatskog osoblja. Stan odiše prijatnom atmosferom, obiljem prirodne svetlosti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 290.000 €, 219,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovana kuća 219m2 na placu od 530m2, koja se nalazi se u Petrovaradinu na mirnoj ali veoma urbanoj lokaciji. Zidana je u tri etaze, prizemlje, sprat i potkrovlje. Svaka etaža ima zaseban ulaz i deo dvorišta koji joj pripada, te je moguće kuću i papirološki....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.700 €, 218,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanoja Glavaša, poslovni prostor, 218m2, na dve nivoa. U pitanju je vrlo moderan prostor, sa svojim posebnim ulazom. Po strukturi prijemni deo sa recepcijom, iz tog dela nivo iznad se ide u glavni kancelarijski deo koji ima 4 odvojene kancelarije staklenim paravanima i dve otvorene....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.300 €, 217,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena kuća u Sremskoj kamenici, Paragovo. Prizemlje i sprat. Četiri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, Ima podrum sa garažom, ostavom i još jednom dodatnom prostorijom. Grejanje na gas, ima intrnet i kablovsku tv. Lepo uređeno dvorište.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.500 €, 216,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kod Zelenog venca, centar u Brankovoj ulici izdaje se u poslovnoj zgradi na I. spratu moderan poslovni prostor sa 5 kancelarija, 2 velike i 3 manje + terasa od 100m2, nenamešten, sa svom infrastrukturom, Internetom, 2 mokra čvora, opremljenom čajnom kuhinjom i trpezarijom, etažno....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 195.700 €, 216,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo održavana porodična kuća u mirnom i uzvišenom delu Sremskih Karlovaca, u naselju Dudara, sa fenomenalnim pogledom. Kuća je dvojnog tipa, prostire se na četiri etaže i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima, što je čini idealnom za višečlanu....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.300 €, 215,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastičan ugaoni lokal u blizini Ekonomskog fakulteta. Lokal je na tri nivoa, sa velikim izlogom - odličnim kao besplatna reklama firme. Prostor je podeljen pregradnim zidovima na preko deset kancelarija. Idealan prostor za predstavništvo firme, ekspozituru banke, prodajni prostor.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 275.000 €, 214,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo samostalnu kuću u mirnoj ulici, na 7 ari placa, sa etažama prizemlje+sprat. uređeno dvorište, septička jama, doveden gas do kuće. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam prodamo kuću u mirnoj ulici u Žarkovu, u neposrednoj blizini glavne ulice, gradskog prevoza, trgovina, škola, vrtića. Kuća se prostire na četiri etaže i svaka etaža se sastoji od hodnika, kuhinje, sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila, toaleta, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 890.000 €, 212,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetnu nekretninu sa prostranim dvorištem, garažom, poslovnim prostorom i odvojenim gostinjskim delom. Smeštena u najtišoj i najprestižnijoj zoni Beograda, u samom srcu Senjaka, ova nekretnina pretstavlja retku priliku za kupce koji tragaju za nečim zaista posebnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 350.000 €, 212,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u useljivoj stambeno-poslovnoj novogradnji u Zemunu, u blizini kompleksa "Zemunske kapije". Lokal se prostire na dva nivoa: prizemlje i minus jedan nivo. Odličan je za markete, apoteke, kladionice, kafiće i sve uslužne delatnosti. Lokal je investiciono gledano odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.908 €, 210,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor 210 m2 u poslovnoj zgradi na osmom spratu,recepcija obezbeđenje,lift,parkin mesta se dodatno doplaćuju. Prostor je prilagodiv potrebama zakupca. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 110.000 €, 207,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Surčinu, u blizini Lidla. Objekat je površine 207 m² i nalazi se na placu od 3,3 ara. Kuća je za rušenje, što predstavlja idealnu priliku za izgradnju novog stambenog ili poslovnog objekta po sopstvenim željama. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.200 €, 207,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj, rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, nalazi se dupleks koji spaja luksuz, komfor i savršen raspored u jednu skladnu celinu. Ovaj prostrani stan je idealan za one koji traže mirno okruženje, a da su istovremeno povezani sa svim važnim tačkama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 730.000 €, 207,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.900 €, 206,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Neznanog junaka, 3/3, eg-Stvarna površina-206m2 , ugovorna površina-206.00m2, Izdaje se lux stan, može i kao poslovni prostor, na Dedinju, 100 metara od Pinka, u lux zgradi sa dva parking mesta. Stan je četvorosoban 206m2 + 200m2 krovna terasa. Izdaje se prazan. Split sistemi grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 175.000 €, 205,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na par kilometara od Barajeva u kraju Glumčevo brdo, predstavljamo vam ovu lepu kuću uređenu sa puno ljubavi i truda  do najsitnijih detalja. Sa par stepenika ulazi se na prizemlje - u predsoblje iz koga se ulazi u 2 spavaće sobe, trpezariju, kuhinju i kupatilo sa tuš kabinom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 3.264 €, 204,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Beli Dvor, poslovni prostor u novoj zgradi. Obračunska površina prostora je 204m2 (195m2 + 5% Add factor) Prostorije: open space+1 velika kancelarija+2 manje kancelarije+ulazni prijemni deo+opremljena kuhinja+mokri čvor+opremljena server soba. Prostor je opremljen kancelarijskim nameštajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 7.140 €, 204,00 m2 cca 35 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 500.000 €, 204,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u srcu grada, savršeno smešten u blizini kulturnih i poslovnih centara, restorana i kafića. Svojim karakteristikama odgovara širokom spektru poslovnih aktivnosti, uključujući kancelarije, hostele, coworking hub-ove, kladionice, klubove…. Prostor poseduje....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 199.999 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, površine 200m2, spratnosti P+2 i dve garaže po 20m2, u naselju Bubanj. Struktura svake etaže je dvosobna i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u kući je kombinovano (parno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 4.000 €, 200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i funkcionalan lokal-poslovni prostor od 200m² u ulici Cara Dušana u Zemunu, sa zastakljenom baštom od 2m². Lokal je do sada radio kao igraonica i kafić i idealan je za nastavak iste ili slične delatnosti. Prostor je prostran, pregledan i odlično organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Jurija Gagarina, Blok 61, duplex, 200m2, po strukturi dosta otvorenog prostora sa dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila, dve terase sa panoramskim pogledima, kompletno opremljen .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 700.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i razrađen lokal-poslovni prostor u Cara Dušana, u srcu Zemuna, ukupne površine 200m², sa zastakljenom baštom od 20m². Lokal je do sada uspešno radio kao igraonica i kafić, te predstavlja idealnu priliku za nastavak istog ili sličnog poslovanja bez....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica na prodaju – Čortanovci (naselje Nova Tidija) Tražite savršeno mesto za beg iz grada, odmor u prirodi ili investiciju? Na prodaju je vikendica u jednom od najlepših i najmirnijih delova Čortanovaca – naselju Nova Tidija. Smeštena na padinama Fruške gore, u blizini Dunava,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Čačak , na ulasku u Knić, površine oko 200 kvm, na 14,79 ari placa, grejanje na drva i struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnom sobom),sprat (hodnik, kupatilo i tri sobe ) i tavan. U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KUČEVO, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kučevu, u mirnom delu naselja, u blizini centra i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Kuća je spratnosti podrum, prizemlje i potkrovlje, ukupne površine oko 200 m2, dok je uknjižena na 130 m2. Nalazi se u sivoj fazi, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Šest topola, površine 164 kvm, na 1,92 ara placa, grejanje na gas. Sastoji se od prizemlja ( hodnik , kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom); sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i terasa) . UKNJIŽENA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Železnik, 200 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE SMEŠTAJA ZA RADNIKE – ŽELEZNIK Izdaje se potpuno opremljen smeštaj za radnike u mirnom delu Železnika. Objekat je montažni, namenski građen za ovu svrhu, funkcionalan i prilagođen većem broju korisnika. Kapacitet: 24 ležaja 6 komfornih soba Odvojena kupatila sa WC šoljama....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.000.000 €, 193,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan lokal površine193m2, u stambenom objektu u ekskluzivnom deluVračaru u neposrednoj blizini Krunske ulice.Zgrada je novije gradnje, na odličnoj poziciji. Trenutno je u lokalu zakupac koji pripada pouzdanom trgovinskom lancu.Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Agent: Marija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 193,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Korićani, kvadrature 193,48 kvm, na 60 ari placa, TA grejanje ( struja ). Sastoji se od prizemlja ( dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, velika soba ), sprata ( hodnik, kupatilo, tri sobe, terasa ) i potkrovlje - jedna prostorija. Kući treba....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 231.495 €, 193,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan tripleks u mirnoj i čistoj ulici punoj Zelenila u Krnjači u novoizgrađenoj zgradi na najluksuznijoj lokaciji. Stan je ukupne površine 193 m2, a garaža 17,5 m2. Grejanje je na toplotnu pumpu. Prvi nivo stana se sastoji od velikog dnevnog boravka koji izlazi na terasu,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 54.590 €, 192,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju starija kuća za rušenje u Irigu, idealna prilika za izgradnju nove porodične kuće ili urbane vile. Plac se nalazi na uglu dve ulice odličnih dimenzija– okvirno 57m x 16m, što pruža veliki potencijal za arhitektonska rešenja i različite vrste objekata. Lokacija je mirna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 700 €, 192,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten duplex stan na Paliluli. Površine je 142m2+50m2 terase nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri manje prostorije i jedne veće, tri toaleta i terase. Grejanje i hlađenje je putem toplotne pumpe. Nalazi se u blizini Palilulske....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9,7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 800.000 €, 188,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u prelepoj ulici Jove Ilića, ovaj prostrani duplex pruža idealan spoj komfora, privatnosti i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Stan je orijentisan ka jugozapadu, izuzetno je svetao tokom celog dana i poseduje veliku terasu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 809)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>