• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 2 208 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • pogodan
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 338.000 €, 103,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 71, 4.0 103m² U Bloku 71, u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u prilici smo da vam ponudimo prostran, osunčan i izuzetno svetao stan površine 103m² (uknjižen na 97). Nalazi se na 7. spratu (od 8) i po strukturi je četvorosoban. Sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se PRELEP I KOMFORAN troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u mirnoj ulici u centru grada. Stan poseduje tri komforne spavace sobe, dva kupatila, dve terase, garderober kao i prostran dnevni boravak. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 103 m², smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2006. godine, u mirnoj Golsvordijevoj ulici na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od tri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 320.000 €, 103,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Divna kuća na Dušanovca! Okružena zelenilom sa velikim dvorištem ispred i iza kuće. Kuća odaje osećaj porodične idile, veoma je komforna i funkcionalna. Poseduje podrum od 19 m2 u kom je smešten kotao za grejanje za sve vrste goriva. Lokacija je odlična, nadomak SC Šumice, Dušanovačke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 289.000 €, 103,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetan i renoviran petosoban dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu – Golf naselje, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Uknjižena grejna površina iznosi 103 m², dok ukupna površina sa terasom iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 103,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična mirna lokacija na Dedinju. Noviji renoviran stan, pogodan za poslovno – kancelarijski prostor. Na prvom spratu – jedini stan na toj etaži. Prostran dvoiposoban. Izdaje se nenamešten, a nešto od nameštaja po želji zakupca može ostati – pogledajte na slikama. U pripadajućem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 102,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan u Bloku 62, u ulici Jurija Gagarina, smešten u kvalitetnoj stepenastoj vojnoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa ukupno četiri sprata. Stan je bez kosina, sa standardnom visinom plafona u svim prostorijama, uredan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i renoviran trosoban stan površine 102 m2 u popularnom naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 4. spratu moderno organizovane zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, velikom količinom prirodne svetlosti i funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 328.570 €, 102,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dupleks stan u prestižnom Adamovićevom naselju u Novom Sadu, površine 102 m². Nalazi se na poslednjem, petom spratu zgrade sa pet spratova, a ono što ga izdvaja jeste činjenica da, iako je na vrhu zgrade, nema kosina — što je za ovakav tip stana zaista retkost. Stan....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 63.000 €, 102,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac i objekat u izgradnji na Paliluli. Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 7 ari, smešteno u mirnom delu grada, u blizini Kovanlučke ulice. Lokacija pruža idealne uslove za adaptaciju već izgradnje porodične kuće, uz mnogo zelenila i prijatan ambijent koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 328.570 €, 102,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen četvorosoban dupleks površine 102 m², smešten na petom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i video nadzorom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u mirnom porodičnom okruženju, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 69.000 €, 101,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu kuću na Ravnoj Gori, katastarska opština Ba, ukupne površine 101 m², smeštenu na placu od 12 ari uz dodatnih 30 ari šume. Ravna Gora je deo planine Suvobor i poznata je po miru, čistom planinskom vazduhu i prelepim prirodnim predelima, idealnim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran i funkcionalan stan u srcu Žarkova, na idealnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Vero i Košutnjaka, kao i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Sa svojih 103m² (uknjiženih 101m²), ovaj troiposoban stan pruža komfor i mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parking Slavija, parking Vračarski Vidik u ulici Kneginje Zorke. Zgrada je predratna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 3.500 €, 100,00 m2 cca 35 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran lokal za izdavanje okrenut izlogom ka Bulevaru kralja Aleksandra, na jednoj od najprometnijih lokacija u našoj prestonici. U neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Odlična investicija za razne delatnosti. Lokal najpodesniji za pekaru, poslastičarnicu i ostale ugostiteljske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.700 €, 100,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi razrađen ugostiteljski lokal u srcu Belvila, na top mikrolokaciji sa stalnom frekvencijom stanara i poslovnih korisnika. Lokal je radio punih 8 godina. Ne zatvara se zbog lošeg poslovanja, već zbog preseljenja vlasnika. Spreman je da novi zakupac odmah preuzme i pokrene posao....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor od 100m2 na odličnoj lokaciji, dva mokra čvora , grejanje: norveški radijatori, pelet , struja (klima) ako vše odgovara zakupcu. Sastoji se od četiri prostorije, kuhinje i trpezarije, u svakoj prostoriji se nalazi klima, terasa od 3m2. Kontakt 060/34 11 341 Broj u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje prostranog poslovnog prostora površine 100m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u centru grada, u blizini fakulteta, Dunava i Spensa. Prostor se nalazi na trećem spratu u novoj zgradi i predstavlja idealan izbor za različite poslovne delatnosti. moguc....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.150 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 4.0 soban duplex stan na atraktivnoj lokaciji u opštini Stari grad, u neposrednoj blizini Skadarlije, u ulici Gospodar Jevremova. Stan se nalazi na 3. spratu uredne starogradnje i prostire se na 100m2. Struktura stana je veoma funkcionalna i pruža komfor za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX POSLOVNI PROSTOR ZA Izdaje se LUX poslovni prostor sa zasebnim ulazom i potpunom privatnošću, što ga čini znatno kvalitetnijim rešenjem u odnosu na klasične stanove koji se izdaju kao poslovni prostor. Idealan je za renomirane IT kompanije, advokatske kancelarije, privatne lekarske....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dve papirološki odvojene stambene jedinice u mirnoj ulici u Leštanima. Stanovi su površine od po 50m2 i nalaze se na drugoj i na trećoj etaži stambenog objekta. Oba stana su koncipirana tako da se sastoje od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, novogradnja, 4.0 sa garažom koja je uračunata u cenu, useljiv odmah. Struktura: dnevna soba sa trpzarijom i kuhinjom, terasa, 3 spavaće sobe (jedna je master sa svojim kupatilom), drugo kupatilo, toalet. Izdaje se na duži period isključivo. ID: 10887 Aleksandar Jovanović....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun Polje – uknjižen dupleks u uređenom naselju Na prodaju uknjižen dupleks smešten u mirnom i uređenom naselju u Zemun Polju. Nekretnina se nalazi u sivoj fazi, što budućem vlasniku pruža mogućnost da završne radove i uređenje enterijera prilagodi sopstvenim željama i potrebama.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.500 €, 100,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

izdajemo lokal na Vračaru na odličnoj lokaciji,vidljiv sa glavne saobraćajnice,lokal u prizemnom delu ima 50m2 u sutrurenu 50m2 ged se nalazi i mokri čvor. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, bez provizije, 4.0s, 100m2+ ter, divan pogled Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Senjaku, u jednoj od najmirnijih i najbezbednijih ulica, nalazi se prostran porodični stan od 100 m² koji pruža retku kombinaciju komfora, privatnosti i izuzetne lokacije. Okružen je ambasadama, teniskim terenima i bazenom Senjak, što ovom kraju daje poseban osećaj sigurnosti i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 100 m2 u ulici Dragice Končar, u mirnom delu naselja Braće Jerković, okruženom zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban porodični život.Stan se nalazi na 4. spratu uredno održavane zgrade spratnosti P+6 i odlikuje se odličnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban stan od 100m² u Bulevaru kralja Aleksandra, u blizini Opštine Zvezdara. Stan se može koristiti kao porodični stan ili kao poslovni prostor, idealan za kancelarije, ordinacije, agencije, IT firme i slične delatnosti. Nalazi se na prvom spratu potpuno renovirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan dvorišni stan u centru Pančeva. U blizini se nalaze prodavnice, apoteke, vrtići, osnovna škola, pošte, banke, parkovi I mnogi drugi sadržaji. Stan je potpuno namešten I sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal za izdavanje u centru Kragujevca, na odličnoj lokaciji u širem centru grada. Nalazi se u suterenu zgrade, ispod nivoa, i prostire se na 100 m². U neposrednoj blizini su škole, marketi i prodavnice, što dodatno doprinosi praktičnosti i dostupnosti prostora. Zbog svoje pozicije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ELIXIR GARDEN, nov stan sa garažom koja je uračunata u cenu, po strukturi četvorosoban (tri spavaće sobe, 2 kupatila). Stan nije bučan, ne gleda na ulicu, sunčan je i svetao, odličan raspored prostorija. Odmah useljiv. ID: 9615 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50%....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 191.823 €, 100,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Voždovca - Vaš novi dom čeka na vas! Predstavljamo vam šarmantnu kuću na odličnoj lokaciji, idealnu za porodičan život. Iako uknjižena na 24 m², kuća raspolaže s prostranih 84 m² grejne površine, što pruža sav komfor i toplinu doma o kojem ste sanjali. Pored glavne stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu, prostranu šestosobnu kuću površine 99 m² ( Osnova), smeštenu na placu od 420 m², u mirnom i prijatnom delu Futoga – idealnu za udoban i kvalitetan porodičan život. Kuća je izgrađena 2009. godine i odlikuje je kvalitetna PVC stolarija, centralno grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>