• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 2 107 nekretnina - prosečna cena 1.276 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 13000 eura
    • do 17000 eura (prosečna cena)
    • do 20000 eura
    • do 170 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • opremljen
    • useljiv
    • 2.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 267.064 €, 96,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 266.770 €, 94,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan, kompletno opremljen dupleks ukupne površine 94 m², smešten u Somborskoj ulici. Zgrada je izgrađena pre sedam godina! Opremljena je liftom i profesionalnim video nadzorom koji pokriva celu zgradu i parking prostorom što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 264.187 €, 73,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednom od najtraženijih delova grada, tamo gde se spajaju mir i praktičnost, niče moderan trosoban stan koji već sada privlači pažnju budućih vlasnika. Zgrada je u izgradnji, a završetak radova planiran je za prvu polovinu 2027. godine — taman dovoljno vremena da zamislite svaki....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 264.000 €, 160,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u strogom Centru grada u samoj blizini Saborne Crkve, veličine 104 kvm na prvom spratu i 160 kvm u pokrovlju, nema lift, centralno parno gradsko grejanje. Prvi stan sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 138,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Telepu na odličnoj lokaciji, Između Futoškog puta i bulevara Patrijarha Pavla, na par minuta od OŠ Nikola Tesla. Glavna kuća , koja je do ulice, ima 90m2, i sastoji se od prizemlja u kojem su dnevna soba, kuhinja i trpezarija, spavaća soba i kupatilo, i sprata na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 260.000 €, 167,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i porodičnoj ulici u Zemunu prodaje se lepo uređena, komforna i funkcionalna kuća. Kuća je uknjižena na 146,13 m2 + pripadajući podrum od 20,90 m2 koji se nalazi u sklopu kuće. Ispred kuće dva parking mesta. Gradska voda i kanalizacija, postoji mogućnost priključka na GAS.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan dvoiposoban stan sa terasom u novijoj zgradi, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u jednoj od najlepših ulica na Lekinom brdu. Ono što ovaj stan izdvaja je odličan raspored prostorija (obe spavaće sobe imaju svoje kupatilo + toalet). Stan odlikuje lep pogled.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Kalemegdana, potpuno renoviran poslovni prostor, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u ulici Rige od Fere. Prostor se nalazi u prizemlju, ulaz iz dvorišta. Pogodan je za mnoge delatnosti, čak i za one koji zahtevaju mir i tišinu. Površina je 88m2, a pripadajući....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 260.000 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u naselju Branko Bjegović, površine 650m2, na placu površine 8 ari. Objekat poseduje Po+P+I+Pk. Podrum poseduje dva mokra čvora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, jedne prostorije i kupatila. Na I spratu su četiri prostorije i ostave. Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 260.000 €, 380,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica ( deo pre mosta), kvadrature 380 kvm (ukupno tri etaže), na 4,03 ara placa, sopstveno etažno grejanje na struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, dva kupatila, dnevna soba sa kuhinjom i dve sobice ), u produžetku prizemlja nalaze se dva lokala. Prvi....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 260.000 €, 324,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo kilometar od centra Mladenovca, u mirnoj i ušuškanoj ulici, nalazi se kuća koja odiše stabilnošću, prostranošću i toplinom doma. Građena s posebnom pažnjom i kvalitetom, sa zidovima debljine čak 50 cm u sendvič strukturi, ova kuća pruža osećaj sigurnosti, trajnosti i prijatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 130,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nova samostalna kuća sa potkrovljem, odmah useljiva, uknjižena. Kuća se sastoji od prizemlja gde je veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i kupatilo, iz dnevne sobe se izlazi na lepu terasu i dvorište od oko 200m2. Potkrovlje je trenutno uređeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 130,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten duplex 3 spavaće sobe – novija gradnja (2010) Na prodaju kompletno namešten, prostran duplex stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Nekretnina se odlikuje funkcionalnim rasporedom, velikim brojem prostorija i idealna je za porodično stanovanje....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 256.000 €, 146,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi Kitić nekretnina: samostalni objekat – kuća, sa sopstvenim dvorištem, u mirnom kraju pretežno porodičnih kuća, u naselju Trošarina. Ova nekretnina nalazi se na ograđenom, i kompletno sređenom placu površine 317m2. Kuća se sastoji od zasebne porodične stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 255.000 €, 80,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ŽARKOVO, 4.0, 80m² U mirnoj ulici punoj zelenila, na Žarkovu, prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 80m². Nalazi se na 4. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BRUS, 253.240 €, 51,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosobniapartmanizamišljeni su kao drugi dom za porodice koje će dolaziti često i ostajati dugo. Pored izuzetno velikih dnevnih boravaka sadrže i po dve spavaće sobe i dva kupatila, kao i terase koje se protežu celom širinom apartmana. Apartman A1 304 je 51,17m2grejne površine, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Košutnjaka, u parkovskom okruženju mirne i tihe ulice, nalazi se ovaj komforan troiposoban stan. Smešten je u zgradi od žute fasadne cigle koja je lepo održavana. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtići, pijaca, dosta marketa sa raznim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.500 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN NA EXTRA LOKACIJI SA POGLEDOM NA TVRĐAVU, ODLIČNOG RASPOREDA. IZ HODNIKA SE ULAZI U SVAKU PROSTORIJU. KUHINJA SA TRPEZARIJOM FIZIČKI ODVOJENA I IZ KUHINJE SE IZLAZI NA TERASU. TAKOĐE IZ DNEVNE SOBE I SPAVAĆE SOBE SE IZLAZI NA TERASE SA PGLEDOM NA DUNAV I TVRĐAVU.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 410,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa mokrim čvorom, magacinski prostor, kao i velika garaža za tri automobila. Na prvom spratu nalazi se prostran četvorosoban....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ekskluzivnom stanbenom kompleksu Green Hill, površine 150 kvm, na tri ara placa, grejanje podno (toplotne pumpe). Kuća je kompletno opremljena. Sastoji se od: prizemlja - hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i toalet, prvog sprata - tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 250.000 €, 5100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Kotež, plac od ukupno 51ar. Gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju. Moguća je podela placa na četiri placa. Nalazi se na 250m od Zrenjaninskog puta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan/dupleks površine 132 m2, na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Jovana Dučića, Novo Naselje. Strukturu stana na prvoj etaži čine predsoblje, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, jedna spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132318, 4a, klima, terasa(3), parking, dvorište/bašta. Prodaje se renovirana četvorosobna vikend kuća na samoj obali Dunava, nadomak Beograda i Pančeva. Na placu od 4 ara, okruženom zelenilom i sa direktnim izlazom na reku, nalazi se uređeno porodično imanje idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 49m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 320,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnom delu naselja Vašarište, na 3,65 ara placa i dve kuće oko 320 kvm, varijante grejanja na gas i struju. Kuće su fizički odvojene, sa posebnim ulazima. Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hol ( unutrašnje stepenište), kupatilo, jedna spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, uknjižen, trosoban stan na Keju, u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetno građene stambene zgrade sa liftom, u mirnom i lepo uređenom okruženju koje pruža idealne uslove za porodičan život, posebno za parove sa decom. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 730,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno - stanbeni objekat, koji se nalazi u Stanovu, površine 730 kvm, u četiri etaže,na 7,18 ari placa, priključci za struju, vodu , kanalizaciju, mogućnost za gas. Dvorište ograđeno. U fazi renoviranja i legalizacije. cena: 250.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 249.500 €, 53,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran salonski stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Stanoja Stanojevića, na jednoj od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa malim brojem stanova. Zgrada poseduje interfon i video nadzor. Visina....