• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što veći" pronađeno 480 nekretnina - prosečna cena 785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • pogodan
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 stan kod Hotela Jugoslavija, svetao, polunamešten, u kockicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblja, kupatila i 2 spavaće sobe, lođe. Pogodan za život i kao poslovni prostor na 2 spratu. Odmah useljiv, dvostran. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.180 €, 62,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 183.500 €, 62,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan, kompletno renoviran stan na jednoj od najfunkcionalnijih i najtraženijih lokacija u gradu. U besprekornom je stanju, apsolutno bez ikakvih dodatnih ulaganja, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetan raspored prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan u blizini Starog Merkatora, na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, apoteke, marketi, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću ka svim delovima Beograda. Stan je nadomak Dunava i šetališta. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustanička, kod hotela Srbija, kompletno renoviran, sve novo, useljiv odmah. Centralno grejanje, klimatizovan. Ne primaju se kućni ljubimci. ID: 8051 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112699.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN, KOMFORAN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112716. Izdaje se odličan, komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom, kod Sajma.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, sunčan i prostran dvosoban stan na Voždovcu. Nalazi se u neposrednoj blizini FON-a i svih važnih sadržaja — gradskog prevoza, škola i prodavnica. Stan se odlikuje komfornom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom prostorija. Potpuno je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Čubura, u opštini Vračar. Stan površine 60m² nalazi se na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže komforan i funkcionalan životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i kompletno namešten dvosoban stan od 60 m² na Novoj Detelinari, u blizini Bulevara Evrope. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase i velikog špajza. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan stan u strogom centru Pančeva. Nalazi se u neposrednoj blizini parka na Trgu kralja Petra. Svi sadržaji su nadohvat ruke: škole, vrtići, marketi, teretana, kafići i restorani i još mnogo toga. Zgrada je stare gradnje ali veoma lepo održavana, poseduje dva lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, useljiv namešten 3.0, garaža uračunata u cenu zakupa, velika terasa 25m2. Visina plafona 3,15 m. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 spavaće sobe, terasa. Izdaje se na duži period, odman useljiv. Centralno grejanje se plaća po utrošku. ID: 14839 Dragica Mrkobrad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi komforan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji Bulbulder, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji žele funkcionalan prostor, odličnu povezanost sa gradom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole ´ Milan Petrović ´, vrtića i više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 400 €, 59,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM ZA POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112720. Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan od 59 m2 u prizemlju zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla, u svrhu poslovnog prostora. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen, izuzetno svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je idealan za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima. Struktura: Trosoban (odličan raspored, maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan trosoban stan površine 59m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Blok 19a, Novi Beograd. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne i održavane zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, velikom količinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića, nalazi se stan koji pruža kvalitetan i miran način života, nadomak Košutnjaka, a istovremeno blizu grada. Lokacija je poznata po prijatnom okruženju, tišini i odličnom standardu stanovanja. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kvalitetan i funkcionalan trosoban stan površine 58 m2 u ulici Dimitrija Tucovića, u naselju Bulbulder na Zvezdari.Stan se nalazi u novogradnji, u moderno organizovanoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom, video nadzorom i šifrovanim zaključavanjem na svakom spratu, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15195 Dragica Mrkorbad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NADOMAK FUTOŠKE PIJACE---Agencijska šifra: 9112707. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Futoške pijace.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 481)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>