• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana useljiv što manji" pronađeno 456 nekretnina - prosečna cena 813 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Zorana Petrovića. Izdvajamo iz ponude veoma komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Osnovne škole, vrtića, Limanske pijace, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

PRELEP DVOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM I PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112697.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu vile od ukupno 4 stana, na Grbavici. Ispod stana nalazi se garaža od 18m2, u koju se pristupa stepenicama iz hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 480 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, PET FRINEDLY---Agencijska šifra: 9112708. Izdaje se odličan, namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe (u jednoj se može ubaciti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan 52m2 na prvom spratu, kuhinja, dve odvojene sobe, kupatilo, terasa, dve klime, dve kaljeve peci sa grejačima, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i namešten stan na izuzetnoj lokaciji. Stan nije orijentisan ka Južnom bulevaru, što obezbeđuje mirniji boravak. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i lođe. Zbog dobre lokacije i rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 53,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini Terazija. Prostor je površine 53m², po strukturi 2.0 soban, smešten na 1. spratu uredne starogradnje sa liftom. Odmah je useljiv i idealan za kancelarijske delatnosti, advokatske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131150, II/, klima, lift, terasa, ostava. Izdaje se dvosoban stan na Limanu, odmah useljiv. Pogodan i za studente. Odmah useljiv. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Parking u okolini zgrade. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 680 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u stambenoj zgradi ulici Nikole Spasića, na uglu sa ulicom Cara Lazara, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi na 2/8 spratova u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od predsoblja iz koga se može ući u sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je na najboljoj lokaciji u Filmskom gradu. Zgrada kvalitetna - od bele fasadne cigle. Stan kompletno namešten, funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija, svetao i odmah useljiv. Svi neophodni sadržaji za kvalitetan život: crkva, prodavnice, kafići, Košutnjak. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, punoj zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Stan je sveže okrečen, uredan sa pvc stolarijom i odmah je useljiv. U blizini je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 550 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, svetao i veoma funkcionalan stan u novijoj zgradi u ul. Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na prelepu lođu, komfornu spavaću sobu sa radnim stolom, krevetom za dve osobe i plakarom, odvojenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, (biće postavljen nov TV u dnevnoj sobi) sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15023 Aleksandar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen stan na Julinom brdu, na odličnoj lokaciji koja pruža sve što je potrebno za udoban život – na samo par koraka nalaze se market Maxi, osnovna škola, tržni centri Žarkovo i Vero, kao i brojni drugi sadržaji koji olakšavaju svakodnevicu. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran, dvosoban stan ukupne površine 55m² na Zvezdari, Lionu. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinjom odvojenom šankom, trpezarijom, hodnikom koji celom dužinom ima ugradni plakar, spavaće sobe sa bračnim krevetom i dečjim krevetom (moguće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Beograda, u ulici Braće Jugovića, na atraktivnoj lokaciji između Narodnog pozorišta i Studentskog trga. Stan se nalazi na svega minut hoda od Knez Mihailove ulice i Kalemegdana, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu BW King’s Park, u samom srcu Beograda na vodi, izdaje se moderan dvosoban stan površine 55 m². King’s Park je jedna od najnovijih i najluksuznijih rezidencijalnih zgrada ovog ekskluzivnog naselja, poznata po savremenoj arhitekturi, vrhunskim materijalima i elegantnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

MODERAN SVETAO DVOSOBAN STAN NA SAJMU, PET FRIENDLY---Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na  prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nikolaja Gogolja, polunamešten, može i PP, okrečen. Struktura: dnevna soba, terasa, kuhinja, trpezarija-koja može biti kao druga manja soba, kupatilo, spavaća soba. Može se iznajmiti i za poslovni prostor, ne primaju se kućni ljubimci. Odmah useljiv. ID: 15144 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzandvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novoj zgradi. U pitanju je zgrada sa bazenom, spa i wellness delom,ima lift i komfornan parking. Stan je namešten i odmah useljiv. Čine ga: otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, ulazni hodnik sa garderoberima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova grada, smešten je stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, savremeni komfor i toplinu porodičnog doma. Objekat u kojem se nalazi pažljivo je projektovan u skladu sa principima modernog urbanog stanovanja – elegantne forme, besprekorne funkcionalnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno nov stan u naselju Beograd na vodi, zgrada BW Aqua. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je u potpunosti opremljen novim kvalitetnim nameštajem i kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, osunčan i stilski opremljen dvosoban stan u Kumanovskoj ulici na Vračaru, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade i pruža izuzetan mir i privatnost, potpuno izolovan od gradske buke.Stan površine 56 m2 odlikuje....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan dvoiposoban stan površine 56m², smešten na sedmom spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan je idealan za porodicu ili zakupce koji traže udoban i lepo organizovan prostor za dugoročan boravak. Raspored stana je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,