• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 1.086 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 62000 eura
    • do 77000 eura (prosečna cena)
    • do 93000 eura
    • do 775 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, Gornji grad. Smešten u novoj, moderno projektovanoj zgradi sa liftom. Stan nikada nije bio useljavan i opremljen je kvalitetnim nameštajem i pažljivo odabranom belom tehnikom, pružajući visok....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m2 u naselju Denkova bašta.Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa liftom i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Potpuno je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima, te....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 193,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Korićani, kvadrature 193,48 kvm, na 60 ari placa, TA grejanje ( struja ). Sastoji se od prizemlja ( dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, velika soba ), sprata ( hodnik, kupatilo, tri sobe, terasa ) i potkrovlje - jedna prostorija. Kući treba....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 260.000 €, 380,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica ( deo pre mosta), kvadrature 380 kvm (ukupno tri etaže), na 4,03 ara placa, sopstveno etažno grejanje na struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, dva kupatila, dnevna soba sa kuhinjom i dve sobice ), u produžetku prizemlja nalaze se dva lokala. Prvi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 57,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan – Vračar, Kursulina ulica Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – u Kursulinoj ulici. Stan ima 57 m², uz dodatnu lođu i terasu 2.5 m2, i nalazi se na 5. spratu od ukupno 5 spratova (nije potkrovlje). Struktura....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 130,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u prvom delu naselja Bresnice, nedaleko od OŠ Đura Jakšić, kvadrature 130 kvm, na zajedničkoj parceli sa pripadajuća oko 2 ara placa.Kuća je useljiva i sastoji se od prizemlja : predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, špajz,kotlarnica i garaža. Sprat: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 540.000 €, 300,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 300m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9,7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.550 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tihoj uzvišici između Male Ivanče i Malog Požarevca, u opštini Sopot, nalazi se plac koji nudi mnogo više od obične parcele zemlje. Ovo je mesto sa pogledom koji osvaja – otvoreni horizont, čist vazduh i mir prirode, a sve to u neposrednoj blizini Avalske magistrale i auto-puta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 1.500 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Stanovu - novo naselje GrinHill, površine 240 kvm, na 2 ara placa, sa etažnim grejanjem - termalne pumpe. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, toalet, garaža i terasa), sprat ( predsoblje, tri sobe , kupatilo i terasa ), potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 52m2 u Mužlji u okviru zajedničkog dvorišta. Stan ima dve etaže, u prizemlju je ulaz, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom, a u potkrovlju je prostrana dnevna soba sa radnim prostorom. Stan je kompletno namešten, nameštajem i tehnikom. Stan je poseban....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Na upit, 2120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Prodaje se stambeno poslovni prostor u Kragujevcu. Stambeni prostor veličine 140kvm je renoviran 2020. godine, nalazi se na prvom spratu, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i garderobera, opremljen. Poslovni prostor veličine....