• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 1100 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 1100 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 1100 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 1100 eura/m2" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 68000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • parking
    • podrum
    • luksuzan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 120,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa potkrovljem u MZ Novo Selo, na parceli od 80 m². Kuća ima 120 m² i građena je od mešanog materijala. Kuća je bez dvorišta. Sastoji se od ulaza, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, dok se na potkrovlju nalaze hodnik, spavaća soba i velika....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 1100 eura/m2'
293.000 €
300.000 €
141.000 €
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 270,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća građena od čvrstog materijala na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Paliću. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila u prizemlju, dve sobe i kupatila na prvom polu spratu, dve sobe na drugom polu sparatu i jedne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkrovlju i ostava sa wc-om. Na placu površine 11,8 ara se nalazi više stabala raznog voća i vinograd. Voćnjak i vinograd su stariji i potrebno je neka stabla izvaditi i posaditi nove sadnice. Udaljena je 200m od Begeja i 400m....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 210.000 €, 297,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U pilici smo da Vam ponudimo kuću,samu na placu ,koja je zidana za potrebe višečlane porodice ,deljiva je na dve stambene celine, i sastoji se od prizemlja,sprata i potkrovlja, na placu od 5.04ara.U prizemlju kuće se nalazi: prostrano predsoblje,velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 200.000 €, 355,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan namešten stan u centru grada, na drugom spratu zakonom zaštićene zgrade romantičnog izgleda. Sastoji je od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, toaleta, zasebnog kupatila, terase i hodnika. Stan ima sve potrebno za porodični život. U neposrednoj blizini je škola i vrtić,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 206,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u Vasinoj ulici, u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija. U pitanju je dupleks poslovni prostor ukupne površine 206m², koji se prostire na dva nivoa – osnovni sprat i potkrovlje. Prostor se nalazi na 6/7....