• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 2 208 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • podno grejanje
    • klima
    • podrum
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMČICA, 235.000 €, 140,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, porodična četvorosobna kuća u Sremčici, uknjižena na 140 kvm,mereno 200m² na placu od 7a. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo 50m od glavne ulice i prodavnice, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Kuća poseduje terasu, podrum, garažu, parking i pomoćne objekte. Ugrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 140,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Hadži Melentijeva, novogradnja, 140m2, po strukturi četvorosoban stan, dva kupatila, terasa 40m2 oko celog stana i sve prostorije imaju izlaz, garaža, bez nameštaja sa opremljenom čajnom kuhinjom .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 406.000 €, 140,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan porodičan stan smešten u ulici Olge Spiridonović, u mirnom i lepo uređenom delu grada, idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne manje stambene zgrade novije gradnje, sa malim brojem stanova, što budućim vlasnicima pruža dodatni osećaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#27800, Izdavanje, Stan, Beograd, ĐERAM, 140 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.400 €, 140,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 140 m² u širem centru Kragujevca, na odličnoj lokaciji u blizini škola, prodavnica i marketa. Prostor je luksuzno izgrađen i pruža odlične uslove za različite namene. Zahvaljujući svojoj funkcionalnosti i poziciji, lokal je pogodan za poslovni prostor, studio,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje uličnog lokala na odličnoj lokaciji u Veterniku, uz glavni put. Lokal se nalazi na prometnoj i lako uočljivoj poziciji, idealnoj za različite vrste delatnosti. Pogodan za: market, salon nameštaja ili tehnike, kancelarije, ordinaciju, teretanu ili studio Lokal....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara lux novogradnja 140m2, 4.0, dva mokra čvora, CG, balkon, terasa, lođa, parking, klima, kamin, lift, telefon, interfon, internet, KATV, video interfon. ID 451-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 138,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš blizu Palića i autoputa, na odličnoj lokaciji pored kanala Palić- Ludaš, na parceli površine 2312 m². Kuća je građena od naboja, sa temeljima od cigle. Površina kuće je 102 m² i sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.500 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan kompletno namešten četvorosoban stan površine 150m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade GTC Apartmani sa recepcijom, portirom i fizičkim obezbeđenjem 24 časa. Stan predstavlja idealan izbor za porodice, diplomate, sportiste i poslovne ljude koji traže maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 138,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Telepu na odličnoj lokaciji, Između Futoškog puta i bulevara Patrijarha Pavla, na par minuta od OŠ Nikola Tesla. Glavna kuća , koja je do ulice, ima 90m2, i sastoji se od prizemlja u kojem su dnevna soba, kuhinja i trpezarija, spavaća soba i kupatilo, i sprata na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 607.500 €, 135,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Neimar, 4.0s, 135 m+ 40 m ter, nov, bez provizije, EXTRA LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u selu Milatovac ( 500 m od magistralnig puta Kragujevac - Batočina ), površine 135 kvm na 7,59 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem, sa gradskom i bunarskom vodom, trofaznom strujom, vodom i septičkom kanalizacijom . U kući je odrađena klima, PVC stolatija,izolacija,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 80.000 €, 135,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Velikoj Plani ( Novo selo ), površine 135 kvm, na 20,90 ari placa, sopstveno etažno grejanje. Zamena za stan u Kragujevcu. Uknjižena ( bez upotrebne dozvole) cena : 80.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 540.000 €, 135,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Braće Nedića lokal, 135m2, PR/3, EG Odlličan lokal, pogodan za različite delatnosti. Kompletno je renoviran. Ima veliku konferencijsku salu, dve zasebne prostorije, dva mokra čvora, magacin. Izlog ka ulici. Postavljen sigurnosni sistem sa alarmom. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 290 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sprat kuće površine 135 m2 u mirnoj ulici na Maloj Vagi. Sprat je od ostatka kuće fizički odvojen spoljašnjim stepeništem. Sastoji se od tri spavaće sobe , zajedničkog kuhinjsko trpezarijskog dela i kupatila. Blizina Big Fashion centra, pozorišta, škola Izdaje se namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 135,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan poslovni prostor loft koncepta u TC Mala Piramida, u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu, pogodan za različite poslovne delatnosti, posebno showroom, studio ili kancelarijski prostor. Smešten na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini brojnih poslovnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 134,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Hram Sv. Save, 4.0, novija gradnja sa garažom koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, odmah useljiv. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 3 spavaće sobe (jedna je master), 2 kupatila, toalet, velika terasa. Stan se izdaje polunamešten, sa postojećom opremom sa slika - kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.900 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan u zgradi sa portirom. Južno orjentisan. Dnevni boravak ima izlazak na terasu koja je okrenuta ka mirnom dvorišnom delu, povezan sa trpezarijskim prostorom i kompletno opremljenom otvorenom kuhinjom. Ima tri spavaće sobe i dva kupatila. Puno ugradnih plakara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan/dupleks površine 132 m2, na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Jovana Dučića, Novo Naselje. Strukturu stana na prvoj etaži čine predsoblje, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, jedna spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 715.000 €, 132,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu, koji se nalazi u strogom centru grada. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar poslovni prostor 13m2 visoki parter: 6 kancelarija sa recepcijom prazan, klima, telefon, interfon, internet Id 17442-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 325.000 €, 131,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX duplex – Luke Vojvodića – 130m² – 325.000 EUR (samo keš kupci) U ponudi je izuzetno komforan i luksuzno opremljen duplex stan u ulici Luke Vojvodića, idealan za porodičan život u mirnom delu grada. Stan je ukupne površine 130m², po strukturi 4.0 / 4.5, sa tri prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 589.500 €, 131,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.200 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renovirana kuća na Voždovcu, u mirnoj i porodičnoj ulici, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Ukupna struktura kuće: 2 dnevne sobe 2 kuhinje sa trpezarijom 4 spavaće sobe 2 kupatila 2 terase Kuća je kompletno renovirana, sa novim nameštajem, PVC stolarijom i urađenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.700 €, 130,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.340 €, 130,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni objekat visoke A+ klase poslovnog prostora izuzetnog kvaliteta u srcu grada, na donjem Dorćolu. Opremljen je inovativnim tehnologijama koje brinu o očuvanju prirode i pružaju maksimalan komfor klijentima, Grejanje i hlađenje prostora je omogućeno preko geotermalnih sondi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 130,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u prvom delu naselja Bresnice, nedaleko od OŠ Đura Jakšić, kvadrature 130 kvm, na zajedničkoj parceli sa pripadajuća oko 2 ara placa.Kuća je useljiva i sastoji se od prizemlja : predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, špajz,kotlarnica i garaža. Sprat: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 130,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nova samostalna kuća sa potkrovljem, odmah useljiva, uknjižena. Kuća se sastoji od prizemlja gde je veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i kupatilo, iz dnevne sobe se izlazi na lepu terasu i dvorište od oko 200m2. Potkrovlje je trenutno uređeno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 3.000 €, 130,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u Dimitrija Tucovića – kompletno opremljen, razrađen posao Izdaje se potpuno opremljen ugostiteljski lokal na odličnoj i frekventnoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića, spreman za nastavak rada bez dodatnih ulaganja. Lokal se prostire na ukupno 130 m², uz dodatnu baštu od 20....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan / poslovni prostor – 130 m², Vukov spomenik Izdaje se prostran stan površine 130 m² na izuzetnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja, javnog prevoza, poslovnih objekata, prodavnica i restorana. Prostor je pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje kuce Novi Sad, samostalna, potpuno renovirana kuca na odlicnoj lokaciji u centru Novog Sada na samo 300 metara od samog centra grada. Kuca ima ukupnu povrsinu 130m2, nalazi se na 1 etazi, moderno je opremljena i izdaje se potpuno namestena, sa svim stvarima potrebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 695.000 €, 130,00 m2 cca 5350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji na Gornjem Dorćolu, u Dobračinoj ulici, koji predstavlja spoj savremenog dizajna, komfora i izuzetne lokacije. Dominantni deo stana čini prostrana dnevna zona od oko 50m², koncipirana kao otvoren i svetao prostor koji prirodno povezuje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 130,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran, svetao i ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini Prvomajske i Ugrinovačke ulice. Prostor se odlikuje visokom funkcionalnošću i odličnim rasporedom, trenutno je u funkciji teretane, ali zbog svoje strukture i kvadrature....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 39.900 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Malošištu kod Niša, na placu povrsine od 6 ari, iza kuce jos 15 ari placa koji izlazi na Juznu Moravu, kuća povrsine 130 m2, spratnosti P+1, neposredna blizina akva parka Doljevac Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom na prizemlju je 2.5 sobna....