• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 2 206 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVILOVO, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća je spratnosti P+1 i funkcionalnog je rasporeda. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, velika....

 
 
 
  Plac, IRIG, 850.000 €, 107000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132378, uknjižen, deljiv. Na prodaju poljoprivredno zemljište pod voćem, sa izuzetnim potencijalom za dalji razvoj i investiciju. Na placu se nalazi oko 2.000 stabala šljive i 15.000 stabala jabuke.Zemljište se nalazi na veoma perspektivnoj lokaciji, na svega 450 m....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 140.000 €, 43200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ravan plac pravilnog oblika, dimenzija oko 200 x 200m. Plac se nalazi na oko 400m od asfaltnog puta ( do samog placa vodi dobar kolski nasut put). Struja i voda su na oko 200m od placa. Izuzetno pogodan za sve vrste poljoprivredne proizvodnje, pre svega voćarstva. Moguće je dokupiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana što veći'
600 €
2.960.000 €
765.000 €
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.380.000 €, 23000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je atraktivan plac površine 230 ari, smešten direktno uz glavnu ulicu u Ugrinovcima, što mu obezbeđuje odličan pristup i široke mogućnosti korišćenja. Lokacija je pogodna za različite namene zahvaljujući razvijenoj infrastrukturi i velikoj frekvenciji prolaza. Plac ima....

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 309.000 €, 15200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno atraktivno zemljište u Budisavi, idealno za izgradnju poslovnog objekta ili investicioni projekat. Plac se nalazi na odličnoj i frekventnoj lokaciji, u neposrednoj blizini glavne saobraćajnice, što obezbeđuje laku dostupnost i odličnu povezanost sa okolnim....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 280.280 €, 14014,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac koji se nalazi u centralnoj Srbiji, na raskrsnici puteva, u mestu Adrani. Zemljište: Sve parcele su u jednom komadu, tj grupisane u široki pravougaonik ukupne površine od 14.140 m2. Cela površina placa je ravna. Postoji mogućnost dokupa granične parcele od 2.022 metara....

 
 
 
  Plac, OPOVO, 20.000 €, 13300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ataru sela Sakule u opštini Opovo, na prodaju njiva-poljoprivredno zemljište od 133 ara /2,5 lanca/. Njiva se nalazi u neposrednoj blizini sela na oko 300 metara od sela i na oko 300 metara od puta Sakule-Baranda. Njiva pogodna za sadnju svih poljoprivrednih kultura,voća ili loze,....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 720.000 €, 12000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Бања Врујци је бања у северозападној Србији у општини Мионица у Колубарском управном округу. Смештена између Мионице и Љига, у долини између планине Сувобор и реке Топлице. Налази се на надморској висини од 180 метара. Удаљена је 92 километара од Београда. Кроз бању тече речица Горња....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 200.000 €, 11400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan plac pravilnog oblika, ukupne površine 114 ari, preparcelisan u 10 parcela pravilnog oblika, koje su od 10 do 11 ari svaka, sa pristupnom privatnom saobraćajnicom između parcela na sredini placa. Plac ima pristup na dva asfaltna puta, a front placa je jedna polovina....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 33.500 €, 10200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep, ravan plac, dimenzija 30 x 350m. Na placu se nalazi izvor vode i potok tokom cele godine. Do placa vodi put nasut tucanikom, asfaltni put je udaljen oko 400m. od placa. Struja i voda su na oko 200m od placa. Može se kupiti još susednih placeva. Idealan za poljoprivredne zasade,....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 500.000 €, 9700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac od 97 ari u Ugrinovcima, na putu Dobanovci-Batajnica (infustrijsko-komercijalna zona). Nalazi se na 10 km od Surčinskog aerodroma, na 5 km do Batajnice, na 6 km do Novosadskog autoputa. Plac je frontalno širok oko 32m. Parcela je pravilnog četvrtastog....

 
 
 
  Plac, BRUS, 4.500.000 €, 8150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela na novom centru Kopaonika Jarmu. Parcela se nalazi na vrhu Velika Gobelja, sa direktnim izlaskom na stazu broj 11 (Jaram), na nadmorskoj visini od preko 1.800m. Nalazi se odmah pored kompleksa Crown Peaks, u blizini Jaram vila i Jaram Resorta. Parcela ima fantastičan....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 221.900 €, 7624,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac sa najlepšim pogledom na Kosmaj. Plac se nalazi na sunčanoj strani Rogače pored asfalta na koji izlazi u dužini od 22 m. Mogućnost izgradnje vikend objekta P+PK kao i pomoćnih objekata P+O. Na parceli postoje priključci za struju, vodu i gas. Mogućnost....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 370.000 €, 7100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u blizini terminala u Batajnici, prodaje se njiva ukupne površine 71 ar. Ovo prostrano zemljište odlikuje se odličnom pristupačnošću i neposrednom blizinom industrijske zone, što ga čini idealnim kako za poljoprivredne aktivnosti, tako i za investitore sa širim....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 39.000 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem parcelu 65 ari , Parcela je pored puta, na sunčanoj strani, ravna‚ odlična za razne namene za poljoprivredu, ili beg iz grada sa malom vikendicom i vrtom za uživanje. Do parcele je asvalt, blizu su kuće, bandera za stuju na parceli, voda do zadnjih kuća, na 50-100 metara.....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 211.990 €, 5975,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je plac površine 59,75 ari na izuzetnoj lokaciji, Zuce. Nalazi se u uređenom urbanom naselju, svega 150 metara od centra, sa odličnom pozicijom u blizini Ikee i autoputa. Plac je idealan za izgradnju stambenih ili komercijalnih objekata, a njegova blaga uzvišenost pruža....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 290.000 €, 5800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Batajnice, nedaleko od glavne saobraćajnice, nalazi se prostrana parcela površine 58 ari, idealna za sve koji traže spoj dostupnosti i potencijala. Zemljište je poljoprivredno, pravilnog oblika, lako dostupno i okruženo prirodom, a opet dovoljno blizu infrastrukture....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 58 ari, na izuzetno perspektivnoj lokaciji u okviru budućeg Privrednog parka u Batajnici.Parcela se nalazi na izuzetno pristupačnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Batajničke petlje i uključenja na autoput Autoput E-75, nedaleko od....

 
 
 
  Plac, ZAJEČAR, 170.000 €, 5766,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI !!! Parcela na centralnoj lokaciji u Zaječaru, u krugu nekadašnje fabrike "Kristal", između ulica Čegarske, Đure Đakovića i Crvene armije. Ukupne površine 57,66a (ravan teren, pravougaonog oblika). Uknjiženo. Pozicionirana odmah do distributivnih centara velikih....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 425.000 €, 5516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Borča – Popova Bara | Plac 55,16 ari | Objekat 168m² | Struja, voda i gas U ponudi je odličan plac površine 55,16 ari u Borči, na atraktivnoj lokaciji Popova Bara. Na placu se nalazi objekat površine 168m². Uvedeni su priključci za struju i vodu, kao i priključak za gas, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 86.700 €, 5129,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac 51,29 ara – naselje Popović (opština Sopot) Prodaje se odličan građevinski plac površine 51,29 ari, smešten na izuzetnoj lokaciji u naselju Popović, opština Sopot, na granici između Malog Požarevca i Male Ivanče. Karakteristike placa: Idealna pozicija sa....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 250.000 €, 5100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Kotež, plac od ukupno 51ar. Gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju. Moguća je podela placa na četiri placa. Nalazi se na 250m od Zrenjaninskog puta. .

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 125.000 €, 5000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac u Ovči, u neposrednoj blizini Beograda. Plac je idealan za poslovnu delatnost i predstavlja odličnu priliku za investitore i preduzetnike. Površina placa je 50 ari. Lokacija je pogodna za izgradnju proizvodnih pogona, industrijskih hala, magacinskih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.250.000 €, 5000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo fabriku u industrijskom delu Mladenovca. Fabrika se sastoji od 5000m2 proizvodnih hala i 16000m2 zemljišta. Nalazi se na odličnoj lokaciji do koje se lako može preći šleperima, a pored fabrike je pruga. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 67.000 €, 4743,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište na potezu između Ovče i Krnjače, nedaleko od kanala. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.550 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tihoj uzvišici između Male Ivanče i Malog Požarevca, u opštini Sopot, nalazi se plac koji nudi mnogo više od obične parcele zemlje. Ovo je mesto sa pogledom koji osvaja – otvoreni horizont, čist vazduh i mir prirode, a sve to u neposrednoj blizini Avalske magistrale i auto-puta,....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac površine 40 ari, smešten u mirnom i prirodnom okruženju sela Lipovac, nadomak Topole. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što garantuje lak pristup tokom cele godine. Kompletna infrastruktura (struja, voda i gas) nalazi se do samog placa, što značajno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljiše na putu za Donje Vlase(Donje Vlase)Na prodaju parcela (gradsko građevinsko zemljište) ukupne površine 3971kvm, na potezu Markovo Kale(put za Donje Vlase). Upisano sa svojinom u katastar nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje nekretnine pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 2900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac - Fruška gora od 29 ari ima blagi nagib kao i potok u donjem delu placa. Odlična pozicija na lokaciji omogućava budućem vlasniku pravu priliku za uživanje i mogućnost bavljenja etno turizmom. Asfaltiran put do placa, struja dovedena do placa. Agencijska provizija iznosi 2% od....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 50.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

građevinsko zemljište, 26a Lokacijski parcela se nalazi na oko 1500 metara od Vinarije Šapat u blizini novoizgrađenog kompleksa apartmana "Grof Ludvig" je plac koji Vam nudimo u površini od 21,87 ari. Kako je teren u tom delu brdovit, plac koji nudimo je na jednom od uzvišenja,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 155.000 €, 2450,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Gradnulica, Guvno - građevinsko zemljište – plac površine 2450 m² ili 24,50 ara (23m x 110m). Mogućnost kupovine dela placa. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 230.000 €, 2400,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vasilija Ostroškog, zemljište u građevinskom području, njiva 2. klase-Plac 28*90, koji se nalazi pored samog puta, sa strujom pored placa, pravouganog oblika. Nema ucrtanih objekata i prodaje se kao njiva 2. klase u građevinskom području. Nije izvađena informacija o lokaciji. Agencijska....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....