• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji parket

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji parket" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 2.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • jacuzzi
    • bazen
    • prizemlje
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine je 60m2, nalazi se na ravnom, ograđenom placu, površine 497m2. U neposrednoj blizini nalaze se banjsko kupatilo, centralno kupalište u reci,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijaks Kosa I mesna zajednica. Kuća se nalazi na parceli od 10ari. Kuća je trostrano orjentisana i sastoji se od 4 nivoa: Suteren: toalet, hobby room (soba za zabavu sa ozvučenjem, projektorom i velikom jacuzzi kadom), teretana sa tuševima i....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

6 ,0 Vozdovac , Hotel M , Bulevar oslobođenja , perfektna , luksuzna kuca , 300m2 , povucena od ulice , bez buke , okruzena zelenilom , vrhunski plac , lepo uredjen , povrsine 10 ari , cg / podno grejanje , kvalitetna gradnja 2003.godine , renovirana , izrazito svetla , trostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 173,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 173m2 , tri terase 10m2 , 2 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 1,8m - 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast....