• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 2 215 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal 50m u Petrovaradinu,Preradovićeva ulica,tri prostorije,WC . . . ODMAH USELJIV. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji, Vojvode Stepe, opština Voždovac. Stan se nalazi na 2. spratu novije i uredno održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem, u samom centru Voždovca, preko puta Voždovačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan površine 50m², strukture 2.5, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti čine ga veoma prijatnim za svakodnevni život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, idealnoj za odmor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, u opštini Voždovac. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za one koji traže udoban i praktičan životni prostor u delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv, namešten stan na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, škole, brojnih marketa kao i linija gradskog prevoza. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, I/I, telefon, interfon, parking. Legalizacija. Na odličnoj lokaciji na granici Zemuna i Novog Beograda u ponudi stan pogodan za smeštaj radnika. Moguće je smestiti od 6-10 radnika. Grejanje je centralno koje s plaća samo u grejnoj sezoni. Poseduje parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi na odlicnoj lokaciji u Borci, u blizini osnovne skole i svih bitnih sadrzaja.Stan ima urednu dokumentaciju da se knjizi na buduceg kupca.Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba, predsoblje, kupatilo i jos jedna prostorija pod kosinama i bez....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno lep, komforan stan, po strukturi dvosoban. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje opremljene svim tehničkim uređajima, kupatila i predsoblja sa ugrađenim velikim plakarom, velike terase. Stan se nalazi u novijoj zgradi, dobro održavanoj, sa....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma funkcionalan 2.5 soban stan (izvorno 1.5), dvostrano orijentisan - jugoistok/severoistok, svetao i potpuno namešten. Troškovi komunalija su 13000 RSD. Idealan za porodicu zbog blizine škola, vrtića, prevoza, prodavnica Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 98.124 €, 51,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BRUS, 253.240 €, 51,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosobniapartmanizamišljeni su kao drugi dom za porodice koje će dolaziti često i ostajati dugo. Pored izuzetno velikih dnevnih boravaka sadrže i po dve spavaće sobe i dva kupatila, kao i terase koje se protežu celom širinom apartmana. Apartman A1 304 je 51,17m2grejne površine, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten stan sa otvorenom lođom površine 51m2, pozicioniran na prvom spratu novije stambene zgrade sa liftom.Lociran je u mirnoj ulici udaljenoj par minuta hoda od pešačke zone centra grada. Parking zona ispred zgrade,plaća se. Stan je po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u okviru modernog kompleksa, sa fizičkim obezbeđenjem tokom 24h. U okviru kompleksa nalaze se marketi, kafići, knjižare, park za decu sa opremom za bezbednu igru, miran kraj odlično povezan sa ostalim delovima grada. Stan je svetao i osunčan, poseduje dnevnu sobu, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 51,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smešten u prizemlju uredno održavane četvorospratne zgrade u mirnom delu Ledina. Stan je uknjižen na 47 m² i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, dok realna korisna površina iznosi oko 51 m². ​​​​​​​Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 140.420 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.860 €, 51,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan stambeni kompleks na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Telep. Objekat se izdvaja kombinacijom kvalitetne pozicije, modernog dizajna i pažljivo izvedenih građevinskih radova, što ga čini odličnim izborom za stanovanje. Kompleks je pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 245.000 €, 51,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SAVADA 3 je kompleks u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta City tržnim centrom. U prodaji dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Čine ga: open space dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Nalazi se u zgradi iz 2015. godine, na 4. spratu od ukupno 6. Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, i prodaje se sa stvarima unutra. Grejanje je centralno, na kalorimetar, pa se plaća po utrošku. Površina stana je 51 m², a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan. Ova nekretnina nalazi se na 6 spratu u stambenoj zgradi kvalitetne gradnje sa liftom. Površina stana je 51m2, dvosoban je po strukturi i sastoji se od: hodnika, komfornog dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u novoj zgradi, nudimo kompletno opremljen stan. Stan se odlikuje odličnom povezanošću sa svim delovima grada, dok su u neposrednoj blizini Kapije Vračara, vrtići, škole, mnogobrojni marketi i šetalište Šumice. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.990 €, 51,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i funkcionalno organizovan dvosoban stan površine 51 m² na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored je izuzetno praktičan, iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje po dogovoru.Na prodaju izuzetno lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Miljakovcu, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan uknjižen stan u ulici Carice Milice, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda. Stan se nalazi u kvalitetnoj predratnoj zgradi odlična gradnja. Po strukturi stan čini prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 52m2 u Mužlji u okviru zajedničkog dvorišta. Stan ima dve etaže, u prizemlju je ulaz, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom, a u potkrovlju je prostrana dnevna soba sa radnim prostorom. Stan je kompletno namešten, nameštajem i tehnikom. Stan je poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 156.500 €, 51,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Rotkvariji. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade i predstavlja savršen izbor kako za porodični život tako i kao investicija. Ukupne površine 51m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 52 m², 2.0 strukture, u Železniku, Titova ulica. Sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan je odmah useljiv, funkcionalan i prijatnog rasporeda. Nalazi se u mirnom delu naselja, okružen parkovima i zelenilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja izuzetno prijatan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Konjarnik, opština Zvezdara. Stan sa terasom (lođa) nalazi se na 4. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnoj ulici okruženoj zelenilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan 52m2 , odlična lokacija, idealan za porodičan zivot koji pruža mir, komfor i funkcionalan prostor.Nalazi se na 4 spratu zgrade sa liftom i prvi put se izdaje. Stan je kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Poseban utisak ostavlja moderna....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 52,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Vasaristu,u Kragujevcu, površine 52 m², po ceni od 133.000 evra. Stan se sastoji od dnevne sobe spojene sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Grejanje je na gas, što doprinosi udobnosti tokom cele godine. Nalazi se u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM I PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112697.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu vile od ukupno 4 stana, na Grbavici. Ispod stana nalazi se garaža od 18m2, u koju se pristupa stepenicama iz hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i svetao stan u zgradi iz 2016. godine. Stan je funkcionalan i prijatan za stanovanje, a nalazi se u modernoj i održavanoj zgradi. Uz stan je obezbeđeno i garažno mesto, uz doplatu od 100 €. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....