• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 4 078 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lođa
    • namešten
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje svetlog i prostranog dvosobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u mirnoj ulici sa puno zelenila. Informatika oko 9.000 dinara. U neposrednoj blizini se nalazi Medicinski fakultet, sajam, autobusko stajalište, bolnica Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115697, I/V, klima, nov, stambena zgrada. U ponudi je komforan stan u održavanoj zgradi novije gradnje. Nalazi se u tihoj i mirnoj ulici, ušuškanoj od gradske buke, odlično pozicioniran između Vojislava Ilića i Bulevara Kralja Aleksandra, sa brojnim marketima u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132261, PR/. Izdaje se odmah useljiv stan sa odvojenom spavaćom sobom. Bez kućnih ljubimaca. Kompletno opremljen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.880 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana 39,44 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim parking mestima. Stanse sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 117.270 €, 39,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 59.000 €, 39,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Karađorđeva ulica, dvosoban stan, u starogradnji, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan ka zadnjem, mirnijem delu, gde se nalazi i terasa na koju se može izaći iz obe prostorije. Parking ispred zgrade, lak ulaz sa glavne ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte i Ateljea 212, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar i svi ostali kulturno-istorijski sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 290 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Julino brdo Na trećem spratu stambene zgrade za izdavanje kompletno namešten stan. Sastoji se od ulaznog hodnika u kojem se nalazi plakar. Iz njega se ulazi u kuhinju, kupatilo i dnevnu sobu. Trpezarija povezana sa kuhinjom i dnevnim boravkom. Iz dnevne sibe mala....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, površine 39m2, na visokom prizemlju, nove stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja, Delta planeta, Filozofskog fakulteta, na svega par minuta od svih bitnih dešavanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132292, V/, klima, terasa. Peti bez lifta! Lep i udoban stan na odličnoj lokaciji kod Spensa.Na 5min od centra, fakulteta, Štranda, Promenade Sa dvorišne strane, mir i tišina na jednoj od užurbanijih lokacija u gradu. Dozvoljeni manji ljubimci. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, OFK stadion – 1.5 stan 39 m² Na atraktivnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini OFK stadiona, prodaje se svetao i funkcionalan 1.5 stan površine 39 m². Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane stambene zgrade i odlikuje se veoma dobrim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vukov spmenik, stan u kući sa tri stana (sva tri stana se izdaju), sve zasebno - kuća je napravljana kao zgrada - ima centralno stepenište. U cenu od 450 EUR su uračunati komunalni troškovi i struja, stanar sam uvodi i plaća ako želi internet i KTV. Isključivo na duži period, minimum....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na Limanu 4, u Novom Sadu, na 5. spratu zgrade sa 6 spratova. Stan je površine 39 m² i sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje, hodnika, terase i kupatila. U okolini zgrade obezbeđen je slobodan parking. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve informacije pozvati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža brz i jednostavan pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama, restoranima i svim važnim sadržajima. Stan je funkcionalno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u samom srcu grada, na Obilićevom vencu. Ova prestižna lokacija, nadomak Trga Republike i Knez Mihailove ulice, pruža sve što je potrebno za udoban i dinamičan gradski život, a svi sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda. U neposrednoj blizini su škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan kvalitetne, novije gradnje, smešten u mirnom delu Zemuna, u Prvomajskoj ulici. Grejanje je podno i zidno, što dodatno doprinosi komforu tokom cele godine, dok uređeni zajednički prostori i kvalitet same zgrade pružaju prijatan osećaj stanovanja. Stan je jako svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv. Moderan, nov i funkcionalan - dosta prostora za odlaganje. Mali troskovi (grejanje se podesava, ima kalorimetre i placa se samo u sezoni). Nova zgrada sa liftom , 3. sprat. Ključ je kod nas. Stan ima kompletnu belu tehniku, klimu. Depozit je obavezan u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Mali salonac dvostrane orijentacije u predratnoj zgradi na odličnoj lokaciji u blizini Botaničke bašte. Sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila sa tuš kabinom. Visina tavanica je 3m. Grejanje je na struju. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam na prodaju komforan i funkcionalan stan 40 m2-Novo naselje. Tražite nekretninu na najzelenijoj i namirnijoj lokaciji u Novom Sadu, idealnu za život ili sigurnu investiciju za izdavanje, onda je ovo odlična prilika. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene stambene....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, svetao stan od 40m² u novijoj kvalitetnoj zgradi na Salajci. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim aparatima. Mali troškovi grejanja, plaća se po potrošnji(kalorimetri).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac,Ustanička ulica,1.5,40kvm,NOV NEUSELJAVAN stan, NOV nekorišćen nameštaj, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, grejanje podno (info stan 1500din), održavanje 4000din, GARAŽA uz doplatu (nije obavezna), LUX stan u novogradnji, useljiv, 800e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kiša. Stan je uknjižen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvorištu. Stanari zgrade imaju svoj parking što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se se nenamešten stan kod Doma zdravlja, površine 40m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje dve prostorije, kuhinju i kupatilo. Grejanje je na struju, tako da su troškovi minimalni. Nalazi se na lepoj lokaciji, na samo 10 min od centra grada. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu grada na odličnoj lokaciji. Manji dnevni boravak iz koga se ulazi u kupatilo, manju kuhinju i veliku spavaću sobu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 370 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, svetao i ekonomičan jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, ulica Srđana Aleksića. Nalazi se u prizemlju dobro održavane zgrade. Idealan je za samce ili parove koji traže miran kraj sa savršenom infrastrukturom. Useljiv, izdaje se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....