• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje što veći" pronađeno 476 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 853 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u Kertvarošu. Stan se sastoji od hodnika, jedne zasebne sobe, kupatila, velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjim. Iz dnevnog boravka je ulaz u još jednu manju sobu. Iz kuhinje je izlaz na terasu. Nalazi se na visokom prizemlju. Izdaje se potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u blizini novog Kliničkog centra. Površina stana je 55m2 i nalazi se u prizemlju kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Grejanje je preko toplotne pumpe i uračunato je u cenu. Postoji parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan stan u kući sa posebnim ulazom, u visokom prizemlju, u mirnom delu Surčina. Stan ima 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom po open space konceptu, odvojene spavaće sobe, kupatila i velike zajedničke terase. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 55,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran lokal u centru grada, na jednoj od prometnijih lokacija. Površine je 55m2, nalazi se u prizemlju. Poseduje jednu prostoriju i mokri čvor. Prostor je pod video nadzorom. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada u Centru grada, veličine 56 kvm ( dva lokala po 28 kvm), prizemlje, TA. Sastoji se dva lokala i dva mokra čvora. Lokali su trenutno izdati (mogućnost preuzimanja zakupaca), dva lokala na prvom spratu veličine 2 puta po 28 kvm, podrumski prostor od jedne prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju četvorospratne zgrade, površine 51 m² (izmereno 54 m²). Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti – kancelariju, ordinaciju, salon, prodavnicu i slično. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Karađorđev park, poznatom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132369, II/IV, klima, lift, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor ( lokal ) se nalazi na lokaciji Centralna radionica , površine 53 kvm ( na licu mesta 63 kvm ), u prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od tri prostorije, toaleta .Lokal ima dva ulaza, izlazak na ogromnu terasu . UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 60.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 52,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 60m2, u okviru porodične stambene zgrade sa upotrebnom dozvolom na Pivari. Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dvorište površine 1.5 a. Kuća je na odličnoj urbanizovanoj,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 51,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smešten u prizemlju uredno održavane četvorospratne zgrade u mirnom delu Ledina. Stan je uknjižen na 47 m² i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, dok realna korisna površina iznosi oko 51 m². ​​​​​​​Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u srcu Nacionalnog parka Fruška gora, u blizini Glavice — idealno mesto za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi, svežem vazduhu i prelepom panoramskom pogledu. Kuća površine 51 m² nalazi se na prostranom placu od 1000 m² ( U suvlasničkom udelu....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132129, VPR/, klima, telefon, garaza, podrum. Dvosoban stan , klimatizovan,dve odvojene sobe(spavaca i dnevni boravak) u centru Banovog brda. Nalazi se na 150 metara od Pozeske ulice I autobuske I tramvajske stanice i 50m od Maxi marketa I apoteke.Godisnji ugovor o....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, I/I, telefon, interfon, parking. Legalizacija. Na odličnoj lokaciji na granici Zemuna i Novog Beograda u ponudi stan pogodan za smeštaj radnika. Moguće je smestiti od 6-10 radnika. Grejanje je centralno koje s plaća samo u grejnoj sezoni. Poseduje parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Duvaništu, kod Ekonomske škole. Nalazi se u prizemlju porodične kuće u kojoj niko ne živi. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i belom tehnikom. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten i potpuno renoviran jednoiposoban stan u kući, u kojoj vlasnik ne živi. Nalazi se u neposrednoj blizini Fakulteta Zaštite na radu i Difa. Stan je u prizemlju kuće, površine je 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 50,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Detelinari. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim stanarima pruža mir, tišinu i potpuni komfor za svakodnevni život. Nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade, a uz stan je obezbeđen parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9111424.Izdaje se namešten jednosoban dvorišni stan u prizemlju u samom centru grada. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Kireškoj ulici u MZ Željezničko Naselje namešten prizemni stan površine 49 m2. Sastoji se od predsoblje, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije. Grejanje je na gas. Stan je potpuno namešten. Stan se izdaje nepušačima i bez kućnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan površine 49 m², smešten na visokom prizemlju uredne trospratne zgrade u mirnoj ulici Kapetana Radića Petrovića, u Zemunu. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kupatila, praktične....