• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan što skuplj - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan što skuplj - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana luksuzan što skuplji" pronađeno 399 nekretnina - prosečna cena 1.510 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 66000 eura
    • do 83000 eura (prosečna cena)
    • do 99000 eura
    • do 832 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • interfon
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Jajinaca, na izuzetnoj lokaciji preko puta Spomen-parka. Stan odlikuju odlična izolacija (sendvič zidovi), visoki plafoni od 3 metra koji dodatno doprinose osećaju prostranosti, kao i moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. U stanu ostaje komplet ugradna kuhinja, plakari, a postoji i mogućnost dogovora za ostali nameštaj. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Gornji nivo je klasično prizemlje,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 203.500 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna trosobna nekretnina, odmah useljiv stan u kompleksu Sunnyville Premium. Stan se nalazi na V spratu, odiše svetlošću i prostranošću i pažljivo je koncipiran tako da svaki kutak ima svoju funkciju, pružajući maksimalnu udobnost tokom boravka. Posebnu lepotu ovom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fenomenalan luksuzan dvoiposoban stan od 54m² u prestižnom kompleksu Avenija Garden. Stan se nalazi na 6. spratu i već pri ulasku ostavlja utisak modernog, elegantnog i maksimalno kvalitetno uređenog prostora. Kompletno je namešten potpuno novim nameštajem i uređajima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 180.000 €, 35,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen i potpuno namešten jednoiposoban stan - apartman, idealan kao investiciona nekretnina za izdavanje. Nalazi se u novoizgrađenom kompleksu na Vračaru, između Šumatovačke ulice i Južnog bulevara. Lokaciju odlikuje odlična saobraćajna povezanost i razvijena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Stan je trostrano orijentisan, vrlo svetao i prijatan za život, sa odličnim rasporedom prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 146.000 €, 88,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan, prostoran i funkcional stan koji se nalazi centru Obrenovca u potkrovlju novoizgrađene zgrade, izvedene od visokokvalitetnih materijala i u skladu sa savremenim trendovima arhitekture i tehnologije gradnje. Stan je spreman za useljenje. Sastoji se od: •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjižen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastičan. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim zidom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 400)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>