• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 4 061 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.100 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno redak i prostran petosoban duplex stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla u Novom Sadu. Stan je površine 154,5 m² i organizovan je na dve etaže bez kosina, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i pun komfor stanovanja. Nekretninu karakteriše veliki i svetao....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjizena 5.0 kuca 153m2 (13m2 terasa) na 19.5ari placa. Prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Sprat-nedovrsen/kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni/. Kupljen nepostavljen parket. Postoji pomoćni objekat sa garažom i toaletom. Mogućnost podele placa po 10ari.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.800 €, 153,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U poslovnoj zgradi, na Dunavskom keju nalazi se ovaj multifunkcionalni lokal. Može biti upotrebljen za više delatnosti: maloprodaja, restoran, kafić, apoteka, laboratorija, projaktni biro, Lokal ima 153 m2, dva ope space-a i toalet. poseduje četiri ulaza, dva sa ulice, dva iz poslovnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 153,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI ULIČNI LOKAL OD 153 M2 NA NOVOJ DETELINARI--- Agencijska šifra: 9104851. Izdaje se prazan ulični lokal (153m2) u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novoj Detelinari. Sastoji se od jedne veće prostorije i pet manjih prostorija. Useljiv je od 1.6.2026. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji – Bulevar, Zvezdara (blizina Cvetkove pijace) Na prodaju prostran i moderan lokal površine 153 m², koji se nalazi u prizemlju nove zgrade kod Bulevara, u neposrednoj blizini Cvetkove pijace. Lokacija je izuzetno frekventna, okružena velikim brojem stambenih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.100 €, 153,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao lokal površine 153m², smešten u prizemlju objekta na Novoj Detelinari. Prostor je organizovan u jednom nivou, što omogućava odličnu preglednost i maksimalnu iskorišćenost prostora za različite vrste poslovanja. Zahvaljujući svojoj poziciji i rasporedu,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kluz, 2.200 €, 153,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća - vila u mirnom kraju na Zvezdari, na 5,5ari placa. Ukupna površina kuće je 290m2 ( uknjižena je na 153m2 ). Sastoji se od dva trosobna stana, garaže i pomoćnih prostorija. Kuća odiše elegancijom i funkcionalnošću. Posebnu vrednost nekretnine predstavlja dvorište koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.500 €, 152,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i luksuzan, kompletno opremljen 4.0 stan sa 2 garažna mesta. Tri spavaće sobe, dva kupatila, sauna. Zgrada sa portirima 24/7. Odmah useljiv. ID: 8855 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 152,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#31879, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 152 m. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 152,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u strogom centru grada ( TPC Radnički ), površine 152 kvm, na prvom spratu, sa centralnim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od prvog dela koji se sastoji od četiri kancelarije i drugog dela koji se sastoji od jedne veće i tri manje kancelarije, dva toaleta....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

#32030, Izdavanje, Stan, Beograd, SENJAK, 150 m. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini Svetoilijske ulice na Hisaru. Kuća je površine oko 150m2 i poseduje pomoćne prostorije površine oko 30m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Na prizemlju je veliki dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 2.000 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma atraktivan, nov prostor, samostalan na celoj etaži, na odlično saobraćajno povezanoj lokaciji u neposrednoj blizini sajma, bolnice te raznih objekata snabdevanja, sportskih terena. Pristup stanu liftom. Iz pristupnog, prostranog antre-a je veza ka prostorno dominantnom dnevnom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.000 €, 150,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veliki lokal sa izlogom u novoizgrađenoj zgradi na odličnoj lokaciji. Lokal je u sivoj gradnji i kao takav se izdaje. Uređivanje po sopstvenim željama i potrebama uz dogovor sa vlasnikom. Izvedene su instalacije za etažno grejanje, a budući kupac ima mogućnost izbora i postavljanja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.200 €, 150,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 150m2. Sastoji se od ulaznog dela koji je 40m2, kancelarijskog prostora sa šest odvojenih prostorija i kupatila. Nalazi se na prvom spratu, ima dva ulaza pa se može i podeliti. Prostorije su komforne i funkcionalne. Grejanje na struju. Uz dogovor....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.300 €, 150,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na Altini, u zgradi novije gradnje. Idealan za predstavništva, igraonice, vrtić, izložbene prostore i druge slične namene. U sklopu prostora obezbeđeno je 10 parking mesta i veliko dvorište koje može da se adaptira za razne potrebe (parking, magacin). Prilagođavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 220.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 198.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.800 €, 150,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan ulični lokal površine 150 m, kompletno opremljen za ugostiteljsku delatnost, kao i za druge delatnosti u dogovoru sa vlasnikom. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji, sa direktnim ulazom sa ulice i velikim staklenim izlogom koji pruža odličnu vidljivost. Prostor....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ekskluzivnom stanbenom kompleksu Green Hill, površine 150 kvm, na tri ara placa, grejanje podno (toplotne pumpe). Kuća je kompletno opremljena. Sastoji se od: prizemlja - hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i toalet, prvog sprata - tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonac, kompletno renoviran i opremljen sa divnim pogledom na reku i šetalište. Visina plafona 4m. Sastoji se od ulaznog dela kuhinje, dva salona, terase, spavaće sobe, kupatila i toaleta. Apartment with high ceilings, completely renovated and equipped with a wonderful view of the....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#50474, Izdavanje, Stan, Beograd, HRAM SVETOG SAVE, 150 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 900 €, 150,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 150 m² kancelarijskog prostora sa pet klimatizovanih kancelarija (od kojih je jedna konferencijska sala) + kuhinja i toalet. Uz prostor dolaze i dva obezbeđena parking mesta, što predstavlja dodatnu pogodnost. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u Gospodar Jovanovoj ulici, u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Kompletno je renoviran i izdaje se delimično namešten, sa ugradnim plakarima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija zgrade u kompleksu Park apartmana, pozicija stana odlična. Stan istočno orijentisan, luksuzno opremljen i odlično organizovan. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i šankom odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Dve spavaće sobe su sa francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 2.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.500 €, 150,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog poslovnog prostora u centru Beograda, reprezentativna zgrada, garaža. Poslovni prostor za izdavanje nalazi se u centru grada, u luksuznoj i reprezentativnoj zgradi visokog standarda, pogodnoj za kompanije koje traže funkcionalan i profesionalan prostor na prestižnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 473.800 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran i moderan stan od 150 m², udobno namešten i pruža komfor i praktičnost budućim vlasnicima. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, dva kupatila, kuhinje, đakuzija, hamama i saune. Odličan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor na bazi velnesa. Moguć....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 149,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran duplex površine 149m2 smešten na V spratu uredne zgrade u ulici Radoslava Grujića u blizini Kalenić pijace, opština Vračar. Stan je organizovan na dva nivoa i sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe svaka sa svojim kupatilom i dodatnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.150 €, 149,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru kod Stomatološkog fakulteta, kompletno renoviran višenamenski prostor grejne površina od 115 m. Sastoji se od ulaznog dela, velike centralne prostorije koja izlazi na dvorišnu terasu od 25 m koja pripada samo ovom prostoru, 4 odvojene prostorije, dva kupatila i jedne manje....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa Izdavanje poslovnog prostora Novi Sad na odličnoj lokaciji kod SPENS-a. Poslovni prostor površine 147 m2 nalazi se u novijem objektu izgrađenom 2022. godine i predstavlja idealno rešenje za sve koji traže izdavanje poslovnog prostora u Novom Sadu na prestižnoj i lako dostupnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 375.000 €, 147,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je 95,70m2 i terasa sa dvoristem 50,95m2. 2 kupatila i toalet . Toplotne pumpe Novogradnja rok mart 2027 godine. Garaza 35000 +pdv Cena + pdv Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 797)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>