• GoHome Professional
www.indomio.rs za studente što jeftiniji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs za studente što jeftiniji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs za studente što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs za studente što jeftiniji" pronađeno 432 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 800 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Trnska, 3/4, cg, uknjižen, renoviran-U lepom delu Vračara u blizini Kalenić pijace, prodaje se dupleks ugovorne površine 46m2. Stan je pogodan za mladi bračni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 273.700 €, 78,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI - LIMAN 1, NOVI SAD (78 m2)Na prodaju prostran trosoban stan od 78 m2 u najtraženijem delu Novog Sada - Liman 1.Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade novije gradnje sa gradskim grejanjem. Funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice, studente....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 299.000 €, 82,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa dva zasebna stana u blizini Dušanovačke pijace. Kuća ukupne površine 82 m2, podeljena na dve potpuno odvojene stambene jedinice. Nekretnina pruža više mogućnosti: - Investicija za izdavanje  - pogodno za studente - stanovanje dve porodice - kombinovanje stambenog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 379.900 €
10.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 515.000 € na 450.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.01.2026 - 515.000 €
10.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU – KOMPLETNO OPREMLJEN KAFIĆ SA BAŠTOM, TOP LOKACIJAProdaje se razrađen i uhodan kafić, potpuno opremljen i spreman za nastavak rada bez dodatnih ulaganja. Lokal se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, preko puta fakulteta i Studentskog grada, što garantuje konstantan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025. - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-432 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni