• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs useljiv što veći lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći lođa

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći lođa" pronađeno 242 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi novije gradnje sa liftom i pruža otvoren, panoramski pogled na grad. Površine 45m², funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanari u tek renoviranom i lux opremljenom stanu! U blizini Voždovačke crkve i Bajfordove šume, u Ulici Vojvode Stepe, izdaje se kompletno renoviran i opremljen dvosoban stan, sa dve lođe i centralnim grejanjem. Sastoji se iz komotnog ulaznog predsoblja u kome su smešteni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.000 €
19.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 177.990 €, 44,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan komforan i veoma prostran istočne orjentacije.Uknjižen bez tereta - može stambeno kreditiranjeProstorije:Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, ulazno predsoblje, kupatilo lođa (zastakljena)Stan je u dobro očuvanom stanju, odmah useljiv po isplatiNameštaj u stanu može da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i izuzetno topao stan u mirnom i lepom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m2, dok je merena površina 44m2. Nekretnina je potpuno pravno čista i bez ikakvih hipoteka. Odmah je useljiv, ali ujedno pruža odličan potencijal za renoviranje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i pogodan za renoviranje, odnosno menjanje kompletnog rasporeda. Izuzetno topao i svetao. Dvostrano orijentisan i uknjižen 1/1 na 32m2, merena površina je 44m2, stoga može na kredit. Stan nema nikakvih hipoteka. Sastoji se od dnevnog boravka sa zastakljenom terasom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u prelepom kraju sa zelenilom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Površina stana je 42.80 m² sa lođom. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno namešten, udoban i svetao dvosoban stan na 1. spratu novije stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad uz moderan enterijer i niske troškove stanovanja. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 420 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 420 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE JEDNOSOBAN STAN – MIRIJEVO (CENTAR) Izdaje se svetao i funkcionalan stan u samom centru Mirijeva, u Petrarkinoj ulici, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada poseduje putnički i teretni lift. Osnovne informacije: - Površina: 41 m² - Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 159.000 € na 157.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 157.000 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 159.000 €
29.04.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade unutar bloka. Orijentisan je ka uređenom dvorištu, što mu daje mirniji i prijatniji ambijent za svakodnevni život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan dvosoban stan kod Vukovog spomenika, 40 m2, lux novogradnjaIzdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u blizini Vukovog spomenika, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novoj i kvalitetno građenoj zgradi iz 2023 godine, na visokom prizemlju u visini prvog sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sunčan, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo korišćen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten stan u novoj zgradi na Dorćolu. Zgrada okružena zelenilom, mirno i bez buke a Kalemegdan i Knez Mihajlova su na deset minuta hoda. Dnevna soba, odvojena kuhinja i spavaća soba, kupatilo i prostrana lođa sa lepim pogledom. Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo, 7 beogradska Gimnazija, 1.5 soban, 37m2, na 1 od 4 sprata, potpuno opremljen, odmah useljiv, sa etažnim grejanjem, lepom lođom, sveže okrečen i higijenski sređen. Sunčan i svetao. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ljiljana Čičić br. licence....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Alekse Popovića, 4/6, eg, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta Čigota i hotela Tornik, 600m2 od centra Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, lođe sa prelepim pogledom. Stolarija alu, grejanje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U blizini pijace i Doma Zdravlja prodaje se lep, mali stan sa lodjom. Zgrada je stare gradnje sa liftom. Stan je očuvan (minimalna ulaganja). Uknjižen i odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 115.000 €
06.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne strane, a sa druge strane iste udaljenosti od epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan od 36 kvm u Karađorđevoj ulici, na odličnoj lokaciji na Savskom vencu. Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je svetao i funkcionalan, kako za život, tako i za investiciju. Zgrada je uredna i održavana. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Izuzetna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Južni bulevar Vračar, jednoiposoban, 33m2 +(lođa od 3m2), renoviran, namešten, V/8, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za komforan život. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban,namešten,odmah useljiv stan(u dobro održavanoj zgradi,godina gradnje 2010.) Depozit u visini jednog mesečnog zakupa. Prostorije: ulaz,kombinovani dnevni boravak,kupatilo i lođa. Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.000 € na 119.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
26.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u mirnom i prijatnom delu Karaburme, dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m, dok ukupna merena površina iznosi 44m. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa zastakljenim balkonom, kuhinje sa trpezarijom, lođe adaptirane kao produžetak trpezarije, i kupatila. Stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 320 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan sa lođom, dnevnom sobom i kupatilom, u Sarajevskoj ulici, na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Stan je odmah useljiv. Zgrada poseduje lift, centralno grejanje, troškovi su niski. Ispred zgrade je parking zona. Odlična lokacija, u blizini centra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Postor koji je teško pronaći! Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i tehnikom. Uslovi zakupa Useljiv od 15. 2. 2026. Pogodno za: Porodice Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Režije: od 35000 RSD O stanu Stan u zgradi Kvadratura: 200m2 Na 2. spratu od ukupno....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?