• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći do 60 m2 - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs useljiv što veći do 60 m2 - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći do 60 m2" pronađeno 3 329 nekretnina - prosečna cena 1.035 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • polunamešten
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 550 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo odličan dvosoban stan na bulevaru kod Futoške pijace. Stan je u kvalitetnoj novijoj zgradi sa liftom, lepo je opremljen i odličnog rasporeda prostorija. Odmah useljiv. Šifra: Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174) English: We are renting....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 475 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i prostran dvosoban stan površine 56 m² na Čukaričkoj padini. Stan se sastoji od moderno uređenog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Potpuno je namešten i odmah useljiv. Nalazi se u mirnom i lepo povezanom delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan dvosoban stan 56m2 na atraktivnoj lokaciji u blizini Limanskog parka. Namešten, poseduje dnevnu sobu, spavaću, kuhinju, kupatilo, terasu. U neposrednoj blizini Promenade, Štranda , autobuskih stajališta . Odmah useljiv. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo odličan dvoiposoban stan novije gradnje kod Lidla na Limanu 4/Telepu. Stan je na petom spratu šestospratnice sa liftom, ima terasu sa koje se pruža predivan pogled na Frušku Goru, opremljenu dnevnu sobu, izdvojenu kuhinju, spavaću sobu, radnu sobu, kupatilo sa kadom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Izdvajamo iz ponude kompleno renoviran, namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini šetališta keja, fakulteta, osnovne škole i vrtića, TC Promenada, Spensa.. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja i Novosadskog sajma. Ovaj stan čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA – MODERAN, UŠUŠKAN I KOMFORAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan stan, savršeno uređen u modernom stilu sa pažljivo odabranim detaljima u toplim žutim nijansama koje prostoru daju poseban šarm, energiju i osećaj doma. Stan je ušuškan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 123.000 €, 56,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoipoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban od 51m2 grejne površine + 5m2 lođe na veoma dobroj lokaciji, sa odličnom infrastrukturom i u blizini velikog broja prevoza. Stan je funkcionalan i u izvornom je stanju. Zgrada sa urednim ulazom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, prazan, odmah useljiv i uknjižen komforan dvosoban stan od 51m2 na novoj Detelinari u blizini Sajma i medicinskog fakulteta.Kontakt Milan 0638288377 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052752 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Kompletno namešten, veoma komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta i Bulevara Evrope. Ovaj svetao stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, vizuelno odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 56m² na odličnoj lokaciji, u zoni Južnog bulevara. Stan se nalazi na 4. spratu (od ukupno 7 spratova) u zgradi sa liftom. Struktura stana omogućava komforan život, idealan za pojedince ili parove koji žele mirnu, a centralnu gradsku lokaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dostupan za prodaju stan u BW King's Park Residences, u stambeno - poslovnom naselju Beograd na vodi , ukupne površine 56m2 . Nalazi se na 1. spratu, odlično pozicioniran, terasom okrenut prema reci i Kuli Beograd , zapadne orijentacije. Prostran open-space dnevni boravak sa kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 241.000 €, 56,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar, nov ulični lokal, 56m² ++|++ Prodaje se ulični lokal na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra, bulevara i Futoške pijace. Visina plafona 4m. Mogućnost dogovora oko sređivanja lokala sa investitorom. Useljiv odmah. Cena je sa uključenim PDV-om i posredničkom naknadom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Upravo potpuno renoviran stan. U toku je opremanje novim nameštajem. Useljiv od 01.09.2025. Mesečno plaćanje. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetno svetao dvostrano orijentisan dvoiposoban stan u Žarkovu. Stan je komletno namešten i odmah useljiv. Svi prozori su najmodernijeg nemačkog kvaliteta sa roletnama, prvoklasni parket. Novi radijatori , takođe, ima i TA peć, kao i bojler u kupatilu, ukoliko se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan sa panoramskim pogledom na Hra - Kapija Vračara Garažno mesto: 100 eura (opciono , -2 nivo, 12 m2) Depozit: Obavezan Useljiv: Od 1. aprila Kućni ljubimci: Nisu dozvoljeni U jednom od najkvalitetnijih stambeno-poslovnih kompleksa na Vračaru - Kapija Vračara -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Đorđa Jovanovića, renoviran dvosoban stan sa prelepim dnevno-trpezarijskim delom. Cg, lift, II sprat, useljiv. Ag. provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam dvoetažni stan sa galerijom, površine 56m2 u urednoj stambenoj zgradi na Vračaru. Stan se nalazi u Đerdapskoj ulici, jednoj od mirnijih i lepše organizovanih ulica u ovom delu grada. Ulica je pretežno stambenog karaktera, sa kombinacijom porodičnih kuća i manjih zgrada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan, na odličnoj lokaciji. Svetao, sunčan, funkcionalnog rasporeda. Centralno grejanje. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Garažno mesto uključeno u cenu zakupa. Dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Zmaj Jovina- Dunavska, PEŠAČKA ZONA++|++Luksuzno opremljen apartman u pešackoj zoni u Novom Sadu, pogled na Zmaj Jovinu ulicu. Useljiv odmah. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 50% od jedne zakupnine, jednokratno. Više informacija na tel: 0631119000 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 194.000 €, 56,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 1.5 stan građevinske površine 56m2 (ugovorna površina 50m2), na 5. spratu lepo održavane zgrade u ulici Dr Ivana Ribara.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na komfornu lođu, kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, manje lođe i kupatila.Stanu pripada i podrumska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 77426, II/III, klima, francuski balkon, terasa, novogradnja. Izdaje se stan u centru, 56m2, u blizini centra. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 750 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Namešten dvoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks; u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Master centra, Medicinskog fakulteta, hotela Park, Bulevara Evrope i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan trosoban stan na 4. spratu stambene zgrade u mirnoj ulici bez buke. Stan je u potpunosti opremljen kvalitetnim nameštajem i svim potrebnim uređajima: TV, klima, sudomašina, frižider, šporet, zamrzivač, veš mašina. Nije pet friendly. Sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na Zvezdari (kod Olimpa), površine 56 m². Stan je kompletno namešten i nalazi se na 4. spratu od ukupno 5 spratova, u novoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini su stajališta gradskog prevoza, prodavnice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, LIMAN 2--- Agencijska šifra: 9103961. Izdaje se dvosoban namešten stan površine 56 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade na odličnoj lokaciji. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80272, IV/VII, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking. Izdaje se dvoiposoban stan, 56m2, u širem centru grada, na keju, sa pogledom na Dunav. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Uz stan se dobija i parking mesto u podzemnoj garaži. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 400 €, 56,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Poslovni prostor u kući. Namešten poslovni prostor u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara cara Lazara. Predmetni prostor čine tri kancelarije, od kojih jedna sa čajnom kuhinjom i kupatilo. Klimatizovan. Grejanje na gas. Ugovor se sklapa sa fizičkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u odličnoj zgradi u Beogradu na vodi. BW KING'S PARK je stambena zgrada idealno smeštena na pola puta između parka i TC Galerija, u okviru Belgrade Waterfront-a, pažljivo osmišljene zajednice duž reke Save u Beogradu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Panteleja, predstavljamo vam izuzetan stan za iznajmljivanje, nov na tržištu! Ovaj odmah useljiv stan, površine 56 kvadratnih metara, savršeno je mesto za vas i vašu porodicu. Smešten u rezidencijalnom delu grada, garantuje vam mir i privatnost, uz sjajnu povezanost sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN - STANICA --- Agencijska šifra: 9104446. Izdaje se moderno opremljen dvoiposoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom, Stanica. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.Stan je useljiv odmah.Potreban....