• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što skuplji" pronađeno 5 459 nekretnina - prosečna cena 1.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 40000 eura
    • do 50000 eura (prosečna cena)
    • do 60000 eura
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.500 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je trosoban stan na izuzetnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, koja poseduje lift i uredno je održavana. Po strukturi je trosoban i sastoji se od komforne dnevne sobe sa....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji na Keju sa prdivnim pogledom na Dunav. Stan je blizu fakulteta i centra grada. Stan ima lep raspored prostorija, lep širok hodnik iz koga se ide u sve prostorije. stan ima veću sobu koja je predviđena za dnevnu iz koje se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat), što obezbeđuje prelep, otvoren pogled na grad i obilje prirodne svetlosti tokom dana. Struktura stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je prelep manji stan na Vracaru, Crveni krst. U zgradi stare gradnje koja je odrzavana, sa centralnim grejanjem i liftom. Stan je kompletno veoma ukusno renoviran, Prostorije, dnevna soba sa mestom za kuhinju, spavaca soba sa izlaskom na veliku terasu od 7m2, sa divnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Žarkovo – novogradnja, useljiv 3.0 stan, 65m² Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban stan površine 65m² u kvalitetnoj novogradnji, odmah useljiv. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i dva mokra čvora, što pruža dodatni komfor i praktičnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 200.000 €, 45,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Starom gradu – Skadarlija! Stan se nalazi u autentičnoj zgradi smeštenoj u jednom od najlepših i najpoznatijih delova Beograda – u samom srcu Skadarlije. Zgrada je očuvana i uredno održavana. Lokacija je izuzetna – u....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

KOPAONIK centar, dobro poznata vila na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, blizu "Konaka" PRODAJEMO apartman od 46m2, sa odvojenom spavacom sobom na drugom spratu, komforan, prostran i pogodan za 5 osoba. Apartman poseduje i svoju skijasnicu, a ispred vile je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan mereno ima74m2. Odličan dvoiposoban stan koji ne zahteva nikakva ulaganja. Okružen zelenilom. Postoji sva dokumentacija za uknjižbu, ali vlasnik nije predao za uknjižbu. Može biti brzo useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe (od kojih je jedna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-809 (od ukupno 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>