Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs useljiv što manji uknjižen" pronađeno 1 169 nekretnina - prosečna cena 2.911 €/m2
Filtriraj
16.11.2025.,
www.indomio.rs
Telep, 50m2, dvoiposoban stan. Na prodaju je moderno uređen, odmah useljiv dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu. Stan je uknjižen na 50 m², realne površine oko 52 m², a pripada mu i velika privatna krovna terasa od oko 60 m² sa otvorenim pogledom na Frušku....
01.05.2026.,
www.indomio.rs
Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....
18.05.2025.,
www.indomio.rs
Prodaje se kompletno renoviran i namešten dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u jednom od najtraženiji delova grada, na Grbavici. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu.....
05.04.2026.,
www.indomio.rs
2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez Mihailove ulice, Strahinjića bana, Trga Republike i Bajlonijeve pijace, smeštena je Dositejeva ulica. Obzirom da je ovo epicentralna lokacija,....
Promena cene sa 150.000 € na 145.000 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €
05.04.2026.,
www.indomio.rs
Retko u ponudi ! U uređenom planski građenom naselju sa dosta zelenila, sa objektima male spratnosti, tipa porodičnih kuća sa 1-2 sprata, sa svojom ograđenim uređenim dvorištem, posebno pogodnim za porodično stanovanje, u ponudi je ovaj komforan, svetao, osunčan dvosoban stan sa zastakljenom....
Promena cene sa 225.000 € na 238.000 €
dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €
01.03.2026.,
www.indomio.rs
Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....
Promena cene sa 138.000 € na 137.000 €
dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €
15.05.2026.,
www.indomio.rs
MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....
24.09.2025.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....