• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište što manji" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 57000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 86000 eura
    • do 721 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep mali stan, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom u srcu Vračara, u Krunskoj ulici. Stan se nalazi u salonskoj dobro održavanoj zgradi sa mermernim ulazom. Potpuno je opremljen i poseduje sve ono što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište što manji'
490.000 €
950 €
110.000 €
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA ! TROSOBAN STAN NA GRBAVICI SA SAUNOM I SVOJOM GARAŽOM OD 20m2 ! UL. DOŽA DJERDJA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se prelep trosoban duplex ( bez kosina što je jako bitno ! ) Prvi nivo : Ulaz Dnevna soba sa kuhinjom, i izlazom na terasu ( pogled na dvorište ) kupatilo,wc Gore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>