• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 720 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • za studente
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu predstavlja odličnu priliku za udoban gradski život. Stan je površine 72 m² i nalazi se na 7. spratu zgrade od ukupno 8 spratova. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve sobe, uz dve kupatila, što dodatno doprinosi komforu i praktičnosti svakodnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan u centru, parking uključen – odmah useljiv Ako tražite miran i funkcionalan stan u centru grada, a da vam je sve potrebno na nekoliko minuta hoda, ovaj stan je idealan izbor za porodicu ili ljude koji žele da im sve bude na dohvat ruke, a da ipak imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 274.900 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, renoviran stan, izvorno dvoiposoban, funkcionalno adaptiran u troiposoban. Adaptacija je izvedena veoma praktično – kuhinja je pretvorena u dodatnu sobu, dok je u prostoru trpezarije formirana kuhinja. Stan je svetao, orijentisan ka dvorištu, što pruža dodatni komfor i tišinu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.050 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini Knez Mihajlove i Kalemegdana, nudimo vam troiposoban stan od 67m2 grejne površine +4m2 lođa. Nalazi se na trećem spratu (bez lifta) salonske zgrade, sa centralnim grejanjem. Dvorišno je orjentisan i ako je u samom centru grada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep, funkcionalan i kompletno opremljen trosoban stan površine 71m², smešten u novijoj, kvalitetno građenoj i estetski uređenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Podbara, Kosovska ulica. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 1.200 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ruzveltova Odlična lokacija – iznad OKO kafića Nova zgrada 70m² | 1. sprat Dve spavaće sobe sa bračnim krevetima Prostran i svetao dnevni boravak Kompletno opremljena kuhinja Stan je potpuno namešten i odmah useljiv Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 70 m2 na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u naselju Gundulićev venac.Stan se nalazi na 1. spratu predratne zgrade sa elegantnim mermernim ulazom i odlikuje se spojem klasične arhitekture i savremenog enterijera. Potpuno je namešten i opremljen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čumićeva, 1/5, cg, prazan, salonac-Potpuno renoviran i odmah useljiv stan u samom centru grada, kod Palate Albanija. Nalazi se u drugom redu zgrada na Terazijama i time je potpuno izolovan od buke koja dolazi sa glavne ulice. U samom ulazu u stan nalazi se kuhinja sa šankom, odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Funkcionalan raspored, svetao stan, idealan za udoban život. U dvorištu parking za stanare. U blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Cena: 500€ (depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP TROSOBAN PET FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9107352.Izdaje se kompletno renoviran, prelep trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 69 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ).  Sastoje se od  hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i  terase. ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i kompletno namešten stan sa niskim mesečnim troškovima, na odličnoj lokaciji u Golf naselju. Stan se izdaje na duži vremenski period, a kućni ljubimci su dozvoljeni. Odmah useljiv. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,spavaća soba,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POSLOVNI RPOSTOR - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112669.Izdaje se prostran poslovni prostor od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Prostor se nalazi na 1. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i renoviran trosoban stan kod crkve Svetog Luke. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN PRAZAN STAN, PET FRIENDLY - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112668.Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.200 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvećkova pijaca Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace! Ovaj svetao i prostran stan od 71 m² nalazi se na petom spratu zgrade i nudi prelep pogled na ceo grad. Idealna prilika za porodicu koja želi udoban život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.000 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvoiposoban stan u Centru grada,početak Kisačke ulice,na par minita hoda od Pašićeve i Zmaj Jovine ulice,stan se nalazi na visokom prizemlju ,pogodan je za stanovanje ili za kancelarije,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve velike spavaće sobe,kupatilo,toalet,ostava,nema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, komforan stan koji je odmah useljiv. Zgrada se nalazi u samom centru Ledina i katastarski pripada opštini Novi Beograd, u neposrednoj blizini okretnice na Ledinama. Lokacija je izuzetno povoljna, sa kompletnom infrastrukturom i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132265, II/, lift, terasa, parking. Odličan stan na vrhunskoj lokaciji, idealan kako za život tako i za poslovni prostor.Stan poseduje dve terase — jedna sa pogledom na Promenadu, dok druga gleda na miran park iza zgrade.Zbog svoje pozicije i rasporeda, stan je savršen....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno uređen dvoiposoban stan površine 68 m², idealan za porodičan život. Stan je pažljivo održavan i prodaje se sa većinom nameštaja i uređaja, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je useljiv od 21.Juna Garazno mesto uz doplatu od 50e Kontakt 0641132100. GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, GARAŽA Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42869. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i komforan dvosoban stan. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dve sobe koje imaju izlaz na terasu i okrenute su ka ulici Cara Dušana, kupatila, kuhinje i trpezarijskog prostora koji ima izlaz na dvorišnu terasu i izdvojen je od kuhinje, pa može biti i radni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan površine 68m² u naselju Belvil, Novi Beograd. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan od 68 m2, na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Sportskog centra Milan Gale Muškatirović / 25. maj, na opštini Stari grad. Stan se sastoji od velike spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9107567.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan (68 m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....