• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv za studente što skuplji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv za studente što skuplji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv za studente što skuplji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv za studente što skuplji pala cena" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 761 eura
    • do 951 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan kod Voždovačke crkve - VoždovacIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 60 m2, na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa dva lifta....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 799 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 799 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 799 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Palate pravde - Savski venac, 55 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 55 m2, smešten u ulici Risanska, u neposrednoj blizini Palate pravde i preko puta Beograda na vodi. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 820 €
29.03.2026 - 790 €
08.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, porodičan, funkcionalan 3.0-soban stan, kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje, trpezarije i tri lođe sa prelepim pogledom na Dunav. Mali režijski troškovi. Slobodan parking oko zgrade. Odlična....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv za studente što skuplji pala cena'
500 €
500 €
500 €
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i moderan stan za izdavanje – dupleks na Banjici. U ponudi za izdavanje je uređen i očuvan stan na Banjici, u ulici Paunovoj, površine 81 m², smešten u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je dupleks rasporeda. Na prvom nivou je prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 300 €
17.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na Rotkvariji, u blizini Bulevara Oslobodjenja. Stan je jednosoban 41m2, apsolutno prilagodljiv da bude jednoiposoban. Pogodan za studente ili mladi bracni par. Stan je odmah useljiv, kompletno opremljen i sadrzi sve neophodno za zivot. Kontakt: 062205251 Šifra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>