• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv uknjižen što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv uknjižen što skuplji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv uknjižen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv uknjižen što skuplji" pronađeno 1 159 nekretnina - prosečna cena 2.902 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 144.200 € na 133.385 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.385 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 144.200 €
25.02.2026 - 133.385 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, hodnik i kupatilo sa tuš kabinom. Plaćanje grejanja prema utrošku. Pozicioniran na visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 53,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan dvosoban stan u Mirijevu sa predivnim otvorenim pogledom na okolinu. Grejna površina 49m2 i 4m2 lođa, ukupno 53m². Nalazi se u zgradi od žute fasadne cigle u kojoj postoje 3 lifta. Mogućnost adaptacije u 2.5 stan. Idealno za renoviranje po želji kupca....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

2.0 Cerak, Stojana Matića, u blizini restorana PINK, 50m2, PTK (4/4), GAS, UKNJIŽEN, odmah useljiv. Klasičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji, samo jednu stanicu udaljen od centra Žarkova. Dnevni boravak, odvojena kuhinja, predsoblje, spavaća soba i veliko kupatilo. Stan je na poslednjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan trosoban stan u prizemlju porodične zgrade, smešten u jednom od najboljih i najtraženijih delova Borče. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini škola, prodavnica i svih stajališta gradskog prevoza, što omogućava brz i jednostavan pristup svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 91,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1/1. Renoviran i bez ulaganja. Useljiv po isplati. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje sedvoiposoba stan delimično renoviran, kod Vojne bolnice. Stan 70m2 nalazi se u stambenoj zgradi na prvom spratu u zgradi od IV sprata.Grejanje u stanu je na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,dve sobe ,hodnika,kupatila i terase. Stan je delimično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkionalan trosoban stan, u izvornom stanju, kvalitetne gradnje, ukupne površine 78 kvm, koji se nalazi na III spratu u zgradi sa liftom. Stan je veoma komforan, topao, jugozapadno orijentisan i sastoji se iz komforne dnevne sobe koja je u funkciji sa kuhinjom i trpezarijom, posebnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-812 (od ukupno 813)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>