• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv uknjižen što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv uknjižen što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv uknjižen što jeftiniji" pronađeno 1 155 nekretnina - prosečna cena 2.911 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 42.750 €, 22,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za izdavanje! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, jedinstvena prilika. Prodaje se namešten, održavan je maksimalno i odmah useljiv. Stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Ulični Lokal 22 m2 na Top Lokaciji Pogodan je za Ugostiteljstvo,Kancelarije i za drugu delatnostima dva mokra čvora i ostavu Odmah je Useljiv više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 52.550 €, 23,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen jednosoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je dobrim delom renoviran i useljiv je odmah po isplati! Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 18,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se vodi kao garaža sa svojim ulazom (posebnim) u prizemlju zgrade. Stan je uknjižen na 15m2, ali je proširen na 18m2 i terasa od oko 4m2. Stan je bez ulaganja, sređen i useljiv. Stan ima mali hodnik, kupatilo, veliku sobu i terasu. Može da funkcioniše i kao poslovni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban 31m Apartman Kopaonik, Jolly kop uknjizen PRODAJE SE Cena: 55.000,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Pavla Vujisića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 31m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 66.000 €
30.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 59.000 €
17.04.2026 - 60.000 €
20.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m- to je 3.stanica autbusa 20, 64 i 79 od Kluza. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 57.680 €, 27,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

CARA DUŠANA. Uknjižen jednosoban useljiv stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1- bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Iznad stana tavan. Gejanje na gas i struju. Odlična lokacija kako za život tako i za izdavanje. U blizini gradskog prevoza, medicinskog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, na prodaju manji dvosoban stan, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe i kupatila. Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, prodaje se namešten. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053330 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 67.000 € na 62.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 67.000 €
22.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.450 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

41860, 069 11 66 901 Tijana, Odličan, uknjižen, jednosoban stan, u mirnom delu Novog Naselja, koji je sa ostatkom grada povezan gradskim prevozom. Zgrada je novija, održavana, sa zelenilom u okolini i parking prostorom. Stan je useljiv, bez bilo kakvih ulaganja. Soba je prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.900 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep dvosoban, renoviran stan 48m2, plus podrumska prostorija 9m2. Uknjižen 1/1. Stan se prodaje komplet sa nameštajem i tehnikom. Ono što je prednost, jeste da se stan nalazi u mirnom delu grada, zgrada ograđena zelenilom ispred koje uvek imate mesto za parkiranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen na 27 m2 (u prirodi 35m2) manji jednoiposoban stan.Prazan i odmah useljiv.Pogodan za život a isto tako i dobra investicija za rentiranje.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003020 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman 1 , na odličnoj lokaciji , funkcionalan uknjižen jednoiposoban kompletno renoviran i odmah useljiv stan .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053360 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 800)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>