• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv uknjižen Najnovije porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv uknjižen Najnovije porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv uknjižen Najnovije porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv uknjižen najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 200.000 € na 210.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, funkcionalan, dvosoban stan, adaptibilan u dvoiposoban. Pogled na park (ne gleda na auto-put). Za kompletnu adaptaciju. Uknjižen. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 270.000 € na 277.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 277.000 €, 51,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 270.000 €
08.04.2026 - 277.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji prelep 2.0 soban stan, opremljen, u Beogradu na vodi. Stan se nalazi u zgradi Metropolitan, na 5. spratu. Stan je skroz opremljen, nov i odmah useljiv. Uknjizen. Odlicna investicija, kako za zivot tako i za izdavanje. Agencijska provizija 2% Agent: Tamara Šljukić br. licence....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 71.000 € na 80.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2023 - 60.000 €
05.04.2024 - 55.000 €
30.01.2026 - 71.000 €
20.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je pregradiv....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
25.09.2024 - 735.000 €
29.09.2024 - 665.000 €
11.11.2024 - 600.000 €
01.12.2024 - 650.000 €
01.01.2025 - 640.000 €
08.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 257.500 € na 267.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 267.800 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 257.500 €
25.03.2026 - 267.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Izvršnog veća Ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2025 - 183.300 €
07.04.2025 - 193.600 €
25.04.2025 - 187.460 €
01.06.2025 - 174.000 €
07.11.2025 - 163.770 €
03.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv uknjižen porasla cena (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>