• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv uknjižen Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv uknjižen Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 3.369 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se ovaj potpuno renoviran trosoban stan koji predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i odlične investicije. Stan je uknjižen i pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i komforan dvosoban stan. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dve sobe koje imaju izlaz na terasu i okrenute su ka ulici Cara Dušana, kupatila, kuhinje i trpezarijskog prostora koji ima izlaz na dvorišnu terasu i izdvojen je od kuhinje, pa može biti i radni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-49 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>