• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv potkrovlje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv potkrovlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada, idealnom za porodičan život i one koji žele udobnost i kvalitetno stanovanje. Stan je prazan, nalazi se u potkrovlju manje stambene zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 950,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Predstavljmo renoviranu kuću koja se izdaje u svrhe poslovnog prostora. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope i ulice Cara Dušana. Ovaj prostor čine dva spojena prostora površine 950 m2, od čega prvi prostor čine prizemlje, sprat, međusprat i potkrovlje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. - Grejanje je radijatorsko, na čvrsto gorivo, - stolarija PVC, - podna obloga....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 230,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 2.300 €
20.03.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor, pogodan za administraciju, IT, agencije, obrazovne aktivnosti i druge „tihe“ delatnosti. Zakupodavac je fleksibilan oko prilagođavanja prostora. Struktura: veliki open space (mogućnost pregradnje) 3 kancelarije + prolazni delovi 2 mokra čvora kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća u Jajincima, ukupne površine 270 m², smeštena na velikom i ravnom placu od 6 ari. Kuća je u potpunosti legalizovana, što omogućava kupovinu i keš kupcima i kupcima putem stambenog kredita. Struktura i raspored: Prizemlje – kompletno sređeno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodičnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjiženih 221 m2 od čega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim čvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127352, VII/VII, lift. Izdaje se jednosoban namešten stan u potkrovlju na Podbari. Pet friendly. Dostupan za strane državljane. Useljiv odmah. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv potkrovlje (72)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.