• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv pala cena što manji polunam - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv pala cena što manji polunam - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv pala cena što manji polunamešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv pala cena što manji polunamešten" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 314 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 793 eura
    • do 992 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 1.300 €
05.12.2025 - 1.100 €
25.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125000, II/VI, klima, lift, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za život u gradu, nadomak čuvene Kalenić pijace i Vukovog spomenika.Prostran je, po strukturi četvorosoban, dvostrano je orijentisan. Sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 270 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 300 €
10.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, na odličnoj lokaciji na Kanarevom brdu, kod škole Đura Jakšić. Stan je polunamešten, ima kuhinjske elemente sa ugradnom grejnom pločom. Zgrada nema lift. Grejanje je etažno. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Dozboljeni kućni ljubimci. Ispred zgrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv pala cena što manji polunamešten'
2.500 €
450 €
370 €
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 420 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 420 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE JEDNOSOBAN STAN – MIRIJEVO (CENTAR) Izdaje se svetao i funkcionalan stan u samom centru Mirijeva, u Petrarkinoj ulici, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada poseduje putnički i teretni lift. Osnovne informacije: - Površina: 41 m² - Struktura:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stari grad – Gospodar Jovanova – Renoviran trosoban stan polunamešten stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu. Stan je upravo renoviran, odmah je useljiv i nudi savršen mir u samom centru grada. Osnovne karakteristike: Stan je po strukturi trosoban. Poseduje veoma....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 700 €
29.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Svetao i luksuzan dvosoban stan, polunamešten, površine 57m², smešten na Čukaričkoj padini, u mirnom okruženju bogatom zelenilom i svim neophodnim sadržajima za udoban porodični život. Stan je izuzetno komforan i funkcionalan. Sastoji se od dve sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.300 € na 1.100 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.300 €
29.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gospodar Jevremova ulica,2.5,70kvm,polunamešten (kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom+plakari u spavaćim sobama), kuhinja sa dnevnom sobom+2 spavaće sobe, terasa,nova sva sobna vrata,novo kupatilo, CG (info stan 14000din), održavanje 1000din, okrečen i useljiv....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 800 €
25.02.2026 - 650 €
22.03.2026 - 600 €
19.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1835 – 4-soban, dupleks, 100 m2, polunamešten (kuhinja i tehnika), centar, ul. Svetojovanska. 3.sprat (lift) Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.150 € na 2.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.850 €, 223,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 3.150 €
03.04.2026 - 2.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje Vracar Baba VisnjinaIzdaje se luksuzan poslovni prostor povrsine 223 m2, smesten na prvom spratu zgrade sa ukupno cetiri sprata, u ulici Baba Visnjina, u srcu opstine Vracar. Prostor je odmah useljiv i namenjen poslovnoj upotrebi. Adaptiran je iz stambenog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>