• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv pala cena što manji parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv pala cena što manji parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv pala cena što manji parket

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv pala cena što manji parket" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2024 - 1.150 €
18.03.2024 - 1.050 €
19.04.2024 - 980 €
21.06.2024 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 680 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv pala cena što manji parket'
595.000 €
148.000 €
199.000 €
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 172.000 €
29.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. Struktura stana je funkcionalna, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje korišćeni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica Profesorske kolonije, nadomak Botaničke bašte Jevremovac, prodaje se izuzetno prijatan stan. Ova nekretnina predstavlja spoj mirne mikrolokacije i gradske dinamike – idealna za one koji žele centar grada, ali bez gradske buke. Na poslednjem, petom spratu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN I, DVOSOBAN STAN, 62 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, na par minuta od Dunava i keja, fakulteta, škole, vrtića, SPENS-a. Zgrada je sjajno pozicionirana, ušuškana u zelenilo, a opet vam je sve na dohvat ruke. Ulaz je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 403.000 €
14.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 247.200 € na 237.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 237.000 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 247.200 €
01.05.2026 - 237.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetno renoviran trosoban stan na Limanu IV. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i odmah useljiv, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Stan je u potpunosti renoviran i veoma pažljivo održavan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan stan salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Stan je dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno je renoviran,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan poslovni prostor salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 269.000 € na 264.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 278.000 €
08.10.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 264.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderan, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78m², smešten u mirnom delu Južnog bulevara, u neposrednoj blizini ulice Grčića Milenka. Ova atraktivna lokacija obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i prijatno urbano okruženje. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 429.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 429.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Centar , Cetinjska , neposredna blizina Bajlonija , Skadarlije , 80m2 ( terasa ) , 77m2 uknjizena kvadratura , 1 / 6 , lift , cg , perfektan , kompletno renoviran stan , izuzetno sarmantan prostor sa beskrajno mnogo detalja koji daju toplinu ovom prostoru i bude zelju da zivite....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
18.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 499.000 €, 129,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten penthaus (7. sprat, zgrada iz 2017) sa pogledom na Dunav. Stan ima visoke plafone, LED rasvetu i kvalitetne završne radove. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila + WC, velika terasa. Oprema: nameštaj i kuhinja po....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>