• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs useljiv opremljen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen što manji" pronađeno 1 587 nekretnina - prosečna cena 734 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je nov, nekorišćen, opremljen sa svim potrebnim uređajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 2.0 stan za izdavanje na Vračaru . Otkrivamo vam ekstra luksuzan, kompletno opremljen stan u modernoj novogradnji . Stan je opremljen centralnim i podnim grejanjem, inverter klima uređajem i video-interfonom, pružajući savršen spoj udobnosti i elegancije. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se premium, moderno opremljen i svetao jednoiposoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Zemunske kapije, u Zemunu.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, video nadzorom i uredno održavanim zajedničkim prostorijama. Funkcionalno je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno namešten stan od 40 m² u novogradnji na Crvenom Krstu, u beogradskom naselju Vračar. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv, što ga čini odličnim izborom za udoban život. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102053, II/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Useljiv od 1. Juna.Jednoiposoban stan na drugom spratu od 41m2, nov, lepo opremljen sa novom belom tehnikom Gorenje.Ova, trenutno mozda i jedna od najatraktivnijih zgrada u gradu, je izgradjena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

CENTAR, 2.0, 41m² ++|++izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan u samom centru grada i u blizini svih bitnih sadržaja, kompletno opremljen. Useljiv odmah. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 50% od jedne zakupnine, jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 41m² u novijoj zgradi na Limanu 3. Stan je kompletno opremljen novim nameštajem, funkcionalan je i svetao. Odlična i dobro povezana lokacija, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv 05.06.2026. Cena: 400€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten i komforan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na 2. spratu u zgradi koja poseduje lift. Idealan je za život zbog svoje prostranosti kao i zbog blizine svih bitnih sadržaja. Odlino povezan sa svim delovima grada. Opremljen svim potrebnim uredjajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 41 m2 u atraktivnom naselju Belville, u ulici Jurija Gagarina, na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen i funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja, neposredno kod Futoške pijace. Lokacija: Stan se nalazi u neposrednoj blizini marketa, kafića, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Uživajte u svim pogodnostima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i svetao jednoiposoban stan u modernom kompleksu na Bulevaru Evrope - Avenija Garden. Stan je ukusno uređen i opremljen kvalitetnim nameštajem. Strukturu čine dnevni boravak, spavaća soba, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa i kupatilo. Fantastična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini su dve predškolske ustanove, osnovna i srednja škola, kao i ostale reperne tačke: SPENS, TC Promenada, Univerzitetski kampus, Osnovni/Viši/Apelacioni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen i moderno sređen stan površine 41 m², smešten na idealnoj lokaciji između Akva parka i centra u Jagodini – savršen balans između mira i gradske dinamike. Stan je funkcionalno organizovan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Svaki detalj je pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 420 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

- Telep, Novi Sad - 2.0 stan od 41m2 - komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa + parking mesto - kompletno opremljen i namešten - useljiv OD 15.05.2026. godine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124931, V/, lift, terasa. Izdaje se stan na Bulevaru oslobođenja preko puta Dnevnika. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, predsoblje, kupatilo, terasa. Potpuno je namešten i opremljen, uključujući posuđe i posteljinu. Dovoljno ormara za odlaganje stvari.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 41 m² na atraktivnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Stan se nalazi na 4. spratu i idealan je za pojedince ili parove koji žele udoban i praktičan život u centru grada. Stan je svetao, funkcionalno uređen i opremljen svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 41m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Karpoševa, u blizini opštine i svih ključnih sadržaja. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa dva lifta, i odlikuje se kvalitetom gradnje, funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Neimar - novogradnja, odličan stan, 41 m2 Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Neimaru, u mirnoj ulici Rudnička, na Vračaru. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 2. spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa liftom (ukupno 4 sprata). Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9110746.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje jednoiposoban stan 41 m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom, u Kisačkoj ulici, Rotkvarija. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Grejanje je gradsko, topla voda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade ciganlije, Požeške ulice, izdaje se stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u novijoj, održavanoj zgradi. Pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Kompletno je opremljen i useljiv odmah .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan od 41 m² na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Njegoševoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu, od ukupno 7, u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dvostrano je orijentisan, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125615, III/, lift, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se stan na Limanu 3 u novijoj zgradi. Opremljen novim namestajem. Useljiv od 5.6. Dozvoljeni manji kućni ljubimci. Može se izdati i kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 41 m² koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u blizini Železničke stanice. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored stana je funkcionalan i obuhvata dnevni....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 300 €
17.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na Rotkvariji, u blizini Bulevara Oslobodjenja. Stan je jednosoban 41m2, apsolutno prilagodljiv da bude jednoiposoban. Pogodan za studente ili mladi bracni par. Stan je odmah useljiv, kompletno opremljen i sadrzi sve neophodno za zivot. Kontakt: 062205251 Šifra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN - ADAMOVIĆEVO NASELJE---Agencijska šifra: 9107394.Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu luksuzne zgrade sa liftom, nalazi se na odličnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Adice. Uz stan su obezbeđena i slobodna parking mesta u dvorištu za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nudi za izdavanje vrhunski opremljen stan sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran, prostran, svetao i orijentisan ka dvorišnoj strani, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku za stanovanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Autokomandi. Kompletno je opremljen, idealan za život jedne do dve osobe. KTV/internet/ Centralno grejanje. Odmah useljiv Ag provizija 50 % .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 700 €
15.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan, nov stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Vračar, Crveni krst! Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji, na idealnoj poziciji, u neposrednoj blizini Beogradsko dramsko pozorište. U ponudi je kompletno opremljen, moderan stan, odmah....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 370 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2025 - 400 €
17.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda! Jerneja Kopitara, kompletno opremljen stan na prvom spratu novogradnje. Useljiv odmah. Niski računi, grejanje po potrošnji.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063 7445 379 - Šifra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06.. Prelep potpuno opremljen. Niski racuni. - Šifra nekretnine: 9104680 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na Telepu površine 42m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 3 sprata. Zgrada je moderna i funkcionalna sa pažljivo organizovanim prostorom, sa odlicnom zvučnom i toplotnom izolacijom, poseduje video nadzor Stan je potpuno opremljen i namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Izmajmljujem lep, moderan, stan u novoizgradjenoj zgradi na Podbari, nadomak Keja i Dunava. Stan se iznajmljuje kompletno namešten i opremljen. Grejanje se plaća po potrošnji jer zgrada ima ugradjene kalorimetre, tako da sami podešavate temperaturu u svom stanu. U stanu nisu dozvoljeni....