• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen što manji" pronađeno 1 587 nekretnina - prosečna cena 734 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje renovirane i potpuno nameštene garsonjere površine 28m2 na atraktivnoj lokaciji u Futoškoj ulici u Novom Sadu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, od ukupno četiri sprata, i odmah je useljiv. Garsonjera je funkcionalnog rasporeda, svetla i uredna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 470 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – SC VRAČAR, opština Vračar! U ponudi je nov, kompletno namešten jednosoban stan (garsonjera), funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Struktura stana: • Dnevni/spavaći deo • Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hercegovačka, 3/16,-Stvarna površina-28m2 , ugovorna površina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno namešten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegovačka ulica, drugi red od reke) površine 28m2, smešten na trećem spratu od ukupnih šesnaest, opremljen klima uređajem i centralnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.640 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan u najlepšem delu Nove Detelinare. Zgrada je prelepe arhitekture, kvalitetno građena. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo enterijerski urađen, toplih boja, čist i svetao, opremljen sa kvalitetnim nameštajem i uređajima, tako da nakon isplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.000 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj udobnosti i praktičnosti. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od manje, ali komforne spavaće sobe, prijatnog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129525, V/, klima, lift, luks renoviran, stambena zgrada. LUX kompletno renoviran stan, funkcionalan, veoma udoban i svetao. Potpuno namešten i opremljen novim i modernim stvarima, i tehnikom. Stan je klimatizovan, ima centralno grejanje. Stan se nalazi na super lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u ponudi samo kod nas Stan se nalazi na Salajci kompletno je opremljen i ima sve što je potrebno za život. Stan je opremljen sa svim potrebnim za život. Nalazi se blizu centra i svih dešavanja na svega par minuta. Za više informacija zovite na 0668442277. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 29m², na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Garsonjera je funkcionalna i svetla, idealna za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo skroman mali stan na odličnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace. Stan je kompletno opremljen starijim nameštajem ali sve funkcioniše. Grejanje je centralno, kablovsku i internet birate sami. Odmah useljiv, depozit u visini jednog zakupa obavezan. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 290 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Centru grada Nameštenu Garsonjeru 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan je Konforno opremljen nalazi na Prvom spratu,ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan ima klimu i Lepu Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 290 epotreban je Depozit u visini Mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan u blizini Bulevara, futoške pijace, centra.. PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE. Odmah useljiv. - Šifra nekretnine: 9106611 .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 470 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 470 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, 30 m2, Banovo brdo - Blagoja ParovićaLokacija: Banovo brdo, ulica Blagoja Parovića Površina: 30 m2 Struktura: 1.0 (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo) Sprat: 3/5, zgrada sa liftom Stanje: Renoviran Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten stan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 270 e sa Troškovima komunalija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan opremljen jednosoban stan 31 m2 u novoj zgradi sa liftom na Novom Naselju. Stan je opremljen novim nameštajem i tehnikom. Ima terasu. U blizini Doma zdravlja, većih marketa, okružen zelenilom. Puno slobodnog parkinga. Useljiv od 01.04.2026. Odlična povezanost grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 30m2 u suterenu zgrade u samom centru grada. Prostor je odlično izolovan i zaštićen od buke, što ga čini idealnim za kancelarijske delatnosti, studio, konsalting rad ili mirne kreativne aktivnosti. Sastoji se iz jedne veće radne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan površine 30m² na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Stan se sastoji od: prostrane i svetle sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lepog balkona. Stan je svetao, prijatan i funkcionalan, opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126961, I/IV. Opremljen,useljiv stan u mirnom kraju.Marketi u blizinii autobuska stanica.Mali troškovi režija.Odličan za studente ,manju porodicu i samce. bez kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić na Bulevaru kralja Aleksandra. Novogradnja, I sprat. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno opremljen. Mali režijski troškovi. Uknjižen i odmah useljiv. U blizini su svi potrebni sadržaji. Idealan i za stanovanje i za rentu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko - trpezarijsko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen i namešten jednosoban stan na Futoškom putu, pogodan za udoban i miran život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj zgradi, povučenoj od prometne ulice, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu za boravak. Okružen je zelenilom, a stanarima je na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za zakup na traženoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen i useljiv 01.07.2026 Za više informacija pozvati na 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 1,5 stan u novogradnji sa velikom terasom od 8m2, kompletno renoviran i opremljen novim namestajem i opremom. Etazno grejanje, katv... Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji.Nalazi se na trećem spratu, od pet. Zgrada poseduje lift.Stan je potpuno opremljen, ima klimu. Poseduje terasu sa manjom ostavom.Informatika oko 7.000 rsd. Struja po utrošku.Potreban depozit.Agencijska provizija 50%.Useljiv 01.03.Za....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOSOBAN STAN KOD HOTELA ŠERATON---Agencijska šifra: 9112521. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan od 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA DVORIŠNO ORIJENTISANA KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112692.Izdaje se potpuno opremljena garsonjera na 4. spratu zgrade sa liftom na Sajmu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 300 €
22.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan u samom centru, Đorđa Rajkovića. Useljiv od 20.04. Kompletno opremljen. Informatika oko 5900din.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. - Šifra nekretnine: 9104687 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno sređena i kompletno renovirana garsonjera površine 30m², smeštena u mirnoj Učiteljskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u polusuterenu uredne zgrade od tri sprata, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Odmah je useljiv, bez ikakvih dodatnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126662, I/, klima, luks renoviran. Fenomenalan stan u prestižnoj Lozničkoj ulici, na Vračaru.Nalazi se na prvom spratu i moderno je uređen. Veliki ugradni plakari pružaju puno prostora za odlaganje, a kuhinja je kompletno opremljena.Grejanje je na norveške radijatore,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na Bulevaru Oslobodjenja. Blizina železničke stanice. Odmah useljiv. Pet friendly. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska provizija 50% jedne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 226....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 200 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Bubnju, ul.Svetozara Markovića, površine 31 kvm, na četvrtom spratu, TA grejanje, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe i kuhinje . Stan je opremljen, obavezna kirija kao depozit, kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je za studente isključivo....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman u prizemlju stambenog objekta, površine 31m2+6m2 terasa. Parking mesto na parkingu zgrade koja se nalazi pored borove šume i u blizini potoka. Opremljen svom infrastrukturom (struja, voda, kablovska, podnim grejanjem..), odvojena spavaća soba. Useljiv. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....