• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja što manji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja što manji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja što manji" pronađeno 987 nekretnina - prosečna cena 1.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.999 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 96m Telep Heroja Pinkija Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Heroja Pinkija Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 96m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 205.500 €, 96,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

U novijoj gradnji u mirnom delu Niš nalazi se ovaj prostran i svetao trosoban stan koji se izdvaja po retko dostupnoj prednosti – otvorenom panoramskom pogledu ka Suvoj planini i bulevaru Nemanjića. Zbog položaja zgrade i širokog bulevara ispred nje, pogled iz stana ne može biti zaklonjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Stan za Izdavanje - Vračar, Crveni Krst Površina: 97 m2 Broj soba: 3.5 Sprat: Prizemlje (od 4) Stanje: Luksuzan, novogradnja Grejanje: Centralno (CG) Nameštenost: Potpuno namešten Dostupnost: Odmah useljiv Depozit: Obavezan Ključne Karakteristike: Raspored: Prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 355.300 €, 98,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u Šumadijskoj ulici. Stan 98m2 trosoban, poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, dva kupatila, predsoblje koje povezuje sve prostorije,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.000 €, 98,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, četvorosoban stan, 98m² sa parking mestom++|++ Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, blizu Novosadskog puta. Komforan, sa velikim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostava i dve terase. Stan je izuzetno svetao, dvostrane orijentacije. Uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124172, PR/II, klima, salonski, telefon, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta. Stan u prizemlju dvospratne zgrade, zaštićena,video nadzor, ogradjena sa svih strana.Uredjeno dvorište oplemenjeno zelenilom, dok je deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 301.000 €, 98,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja direktno od investitora - nov, useljiv četvorosoban stan. Jedna od najtraženijih lokacija u gradu. Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost. Smart Home sistem (kotrolisanje roletni, grejanja, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, Palate pravde, kule Beograd, tržnog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta. U bloku postoji veliki Maxi diskont u čijem sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.950 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban stan za izdavanje - Sarajevska ulica, Savski venac, 1.950 eura, 100 m2Izdaje se nov i luksuzan stan u Sarajevska ulica, na teritoriji Opština Savski venac, u neposrednoj blizini kompleksa Beograd na vodi.Stan se nalazi na 4. spratu novogradnje (ukupno 7 spratova),....