• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten što jeftiniji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv namešten što jeftiniji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten što jeftiniji" pronađeno 1 638 nekretnina - prosečna cena 611 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 933 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Izdvajamo iz ponude kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Vračaru, kod doma zdravlja Vračar, 41m², prvi sprat, namešten, odvojena spavaća soba. Infostan 3500 din, struja po potrosnji. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Udoban, kompletno namešten i luksuzno renoviran, dvosoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj jednosmernoj ulici Komnen Barjaktara, kroz koju ne prolazi gradski saobraćaj. Udaljen je oko 800m od Trga republike, Narodnog pozorišta i Knez Mihailove ulice. Stan je svetao, jugoistočne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 500 € na 600 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 600 €
24.12.2025 - 500 €
15.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU SA PARKINGOM ---Agencijska šifra: 9111603. Izdaje se namešten, dvosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, ostave i terase. U dvorištu zgrade postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 50 m², smešten na poslednjem, četvrtom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom celog dana, a terasa pruža prijatan pogled na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130822, VPR/, klima, terasa, parking. Izdaje se kompletno namešten stan u Novom Sadu na Novoj Detelinari. Dvorišno orijentisan, izuzetno tih stan, istočne orijentacije, veoma svetao. Računi veoma mali, grejanje na gas, plaća se samo u toku sezone grejanja. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan u centru, parking uključen – odmah useljiv Ako tražite miran i funkcionalan stan u centru grada, a da vam je sve potrebno na nekoliko minuta hoda, ovaj stan je idealan izbor za porodicu ili ljude koji žele da im sve bude na dohvat ruke, a da ipak imaju....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izadje se prelep stan stan u strogom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite. Kontakt: 0649176124 Sifra: 9105334 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174 A beautiful apartment in the city center is available....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130914, I/VI, klima, lift, terasa. Izdajem stan na prvom spratu zgrade Galerija apartmani u Beogradu, Žorža Klemansoa - Dorćol, 40,5 m2, 600 e, depozit mesečni zakup, bez životinja. Stan visine 3,5 m. Potpuno namešten, useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ulici Nedeljka Gvozdenovića površine 67m2, vlasnik - odmah useljiv - renoviran - dvostrano orjentisan - stan se izdaje kompletno namešten i opremljen tehničkim uređajima - ugradni plakari od poda do plafona u hodniku i spavaćoj sobi - zastakljena lođa - odlična lokacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 650 €
22.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Savatija, u neposrednoj blizini Đeram pijace.Stan se nalazi na 1. spratu novije i uredno održavane zgrade sa liftom i interfonom. Odlikuje se praktičnim rasporedom i prijatnim ambijentom, idealnim....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 800 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 750 €
18.03.2026 - 700 €
22.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se komforan, potpuno namešten dvosoban stan na duži period, u neposrednoj blizini ambasada. Stan je idealan za samca ili par. Nalazi se na 6. spratu, povučen od saobraćajne buke, što obezbeđuje mir i privatnost. Lift ide do 4. sprata. Grejanje je etažno (na struju),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Niš, Durlan, Knjaževačka ulica – izdaje se renoviran 3.0 stan površine 55 m². Stan je luksuzno namešten i opremljen novim uređajima. Spoljni zidovi su termalno izolovani, a grejanje je podno, preko kotla na električnu energiju. U stanu se nalaze dve inverter klime energetske klase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN U CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9107918.Izdaje se luksuzno namešten dvoiposoban stan na četvrtom spratu nove zgrade sa liftom u širem centru Novog Sada. Useljiv je od 1.6.2026. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Potreban depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 600 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112629.Izdaje se moderno namešten trosoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma LEP stan, kompletno renoviran, na Duvaništu, u lux kompleksu Magdon, na trećem spratu, IZDAJE se kompletno namešten. Stan je sredjivan u predhodnoj godini, namešten u fulu i kao takav se izdaje. Sastoji se iz dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
19.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi svetao, komforan, namešten 2,5 stan. Sastoji se od: dnevne sobe sa terasom, kuhinje, trpezarije sa terasom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Stan je svetao sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Sa terasa se pruža pogled na kej. Zgrada je okružena parkovima i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 600 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna lokacija – na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu,sve je na pešačkoj udaljenosti (prodavnice, najbolji kafići, pozorišta). Izdaje se lux 1.5 stan na Vračaru u ulici Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 5 spratu zgrade koja ima ukupno 7 spratova i poseduje lift.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan na Donjem DorćoluIzdaje se renoviran i kompletno namešten dvosoban stan površine 44 m2 na Donjem Dorćolu, u ulici Tadeuša Košćuška. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 11 spratova u zgradi sa liftom i predstavlja odličan izbor za udoban život u jednoj od....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Izdvajamo iz ponude kompleno renoviran, namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini šetališta keja, fakulteta, osnovne škole i vrtića, TC Promenada, Spensa.. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan u naselju Duvanište. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na trećem spratu, zgrada ima lift. Površina stana je 70m², struktura je trosobna – idealan za porodicu ili par. Stan je funkcionalno uređen i odmah useljiv. Grejanje je centralno, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NADOMAK FUTOŠKE PIJACE---Agencijska šifra: 9112707. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Futoške pijace.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....