• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv lift što veći - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv lift što veći - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv lift što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv lift što veći" pronađeno 1 224 nekretnina - prosečna cena 1.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 50m² sa prostranom terasom od 9m², na odličnoj lokaciji u Bulevaru Milutina Milankovića, Blok 38. Stan nakon kompletne adaptacije još nije useljavan. Nalazi se na 12. spratu od ukupno 16 spratova i zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 700 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana 49m u samom Centru Novom Sada ulica Bulevar Mihajla Pupina, stan se nalazi na IV spratu (bez lifta), u stanu se nalaze dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo , terasa. U stanu je etažno grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu sa prelepim pogledom na crkvu i prodaje se sa svim zatečenim nameštajem, tako da je odmah spreman za useljenje. Prednosti: Lokacija u ekstra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1761 – 2-soban, 49m2, Adamovićevo naselje, ul.Cara Dušana 5.sprat (lift) Useljiv odmah Bez kućnih ljubimaca Mesečna cena zakupa: 450 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS * Nekretnine Izdajemo GRBAVICA 49 m2 ul. Trg Komnenskog , 2 sprat od 5, dvosoban namešten stan, cg, lift,terasa, ktv, vm, tv, USELJIV CENA 400 Evra mesečno + 400 Evra depozit 064-829-5005, 064 8295008, 021-6337-037, GRBAVICA ul. Trg Komnenskog 49 m2 - 400 Evra USELJIV IZ 39799....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, namešten, komforan i prostran jednosoban stan 49m2 na Bulevaru Oslobođenja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima veliku sobu sa dva ležaja, odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, odvojen toalet, terasu. Odmah useljiv. Ima tv, klima, veš mašina. Cena 350eu+depozit.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U ulici Brace Jerkovica u neposrednoj blizini Super Vera i okretnice autobusa 26. u visokom prizemlju, sa pogledom na parkic, nalazi se ovaj 1.0 stan (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, u izvornom stanju. Po strukturi je jednosoban, sastoji se od velike sobe, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 49 m² u modernom kompleksu Square Garden, na Rumenačkom putu, u naselju Avijatičarsko naselje. Stan se nalazi na trećem spratu nove zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i prijatan ambijent za stanovanje.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 158.100 €, 49,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za investiciju i izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 49m² na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 3 (Braće Srnić). Stan je u prvom najmu, sve je novo i nekorišćeno, uključujući i kompletnu Bosch belu tehniku (u garanciji). Struktura stana je funkcionalna i obuhvata:dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125059, II/, klima, lift. Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 49 m² u mirnom delu Limana 2, u ulici Boška Buhe, sa prelepim pogledom na park.Stan se nalazi u izuzetno mirnom i porodičnom okruženju, idealan za porodicu, par ili studente koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift Dvosoban stan 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, uknjižen na 45 m² ( izmereno 48 m²), smešten na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2019. godine.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvosoban kod Niškog kulturnog cetra. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je ukupne površine 48m2 i sastoji se od ulaznog dela sa dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom, predsoblja, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno, a ugrađen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130945, I/VI, lift, terasa. *CENTAR LUX NOVI* 47,50 m2 NAMEŠTEN, PET FRIENDLY - ODMAH USELJIV. LIFT, KLIMA. *Aleksandar zgrada* Dnevna soba sa trosedom na razvačenje, smart TV. Kuhinja komplet nameštena. Topla voda iznad sudopera dolazi 24h sa baterije. Predsoblje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 231.000 €, 48,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke i Todora Dukina a u neposrednoj blizini opštine Voždovac. Blizina osnovne škole, vrtića, Doma zdravlja, opštine, pijace, pošte, Opšteg i Specijalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9104104.Izdaje se prelep, kompletno namešten dvosoban stan od 48m2, sa djakuzi kadom, na 3. spratu bez lifta u Petrovaradinu. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123311, VI/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se namešten, jednoispoban stan na Detelinari, useljiv od 1. oktobra. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan je dostupan za strane državljane. Kućni....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, namešten jednoiposoban stan u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Površine je 48m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, odvojenom spavaćom sobom, prostranog kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje dvosobnog, kompletno nameštenog stana u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Na drugom spratu zgrade bez lifta. -dnevna soba sa kuhinjom -hodnik -spavaća soba -kupatilo -dve terase -ostava Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Obezbeđeno parking mesto. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA ID oglasa: 42935. .