• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv interfon što jeftiniji pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv interfon što jeftiniji pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv interfon što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv interfon što jeftiniji porasla cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.373 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Udoban, kompletno namešten i luksuzno renoviran, dvosoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj jednosmernoj ulici Komnen Barjaktara, kroz koju ne prolazi gradski saobraćaj. Udaljen je oko 800m od Trga republike, Narodnog pozorišta i Knez Mihailove ulice. Stan je svetao, jugoistočne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv interfon što jeftiniji porasla cena'
760.000 €
82.000 €
120.000 €
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.000 €
19.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 165.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.000 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

NOV ČETVOROSOBAN STAN U NASELJU HOLLYWOOD HILL---Agencijska šifra: 1007856.Na prodaju lep, komforan, odmah useljiv i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>