• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv dvorište Zadnjih 14 dana pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv dvorište Zadnjih 14 dana pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv dvorište Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 224 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA SA OGRAĐENIM DVORIŠTEM---Agencijska šifra: 9112540.Izdaje se namešten, troiposoban stan od 73m2  u prizemlju zgrade sa ograđenim dvorištem na Adicama. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, pri čemu svaka soba poseduje krevet i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.100 €
20.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i prostran četvorosoban stan u novijoj zgradi, smešten na 4. spratu od ukupno 5, sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan (istok–zapad), što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, uz pogled na ulicu i dvorište. Strukturu stana čine dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana pala cena'
800 €
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 720 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji na Voždovcu, u ulici Kralja Vladimira, u blizini Bioskopa Voždovac. Stan površine 40 m2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade i predstavlja idealan izbor za one koji žele kombinaciju komfora i privatnog spoljnog prostora.Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 720 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 40m2, prizemlje sa ogradjenim dvoristem od 100m2. Dnevna soba, kupatilo i spavaca. Interfon. Komunalije oko 100e mesecno (sbb 4900, infostan 1700, struja po potrosnji do sada 4-6000.) Grejanje: toplotne pumpe. Komplet opremljeno sa posudjem i aparatima u kuhinji, ves....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>