• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv dvorište Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv dvorište Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv dvorište Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv dvorište oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan od 55m2 u centru Zemun Polja. Stan je dvostrano orijentisan,iza zgrade je uređeno dvorište za stanare zgrade. U neposrednoj blizini nalazi se pijaca,pošta ,škola,vrtić ,maloprodajni objekti i prevoz, koji je odlične povezanosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira 2.0, 80m2, PR/6, CG, lift, interfon, klima. Dvosoban stan u prizemlju zgrade pored samog Kalemegdana. Dvostrano orijentisan, sa izlazom na dvorište. Postavljena ALU stolarija, alarm. Idealan za firme, poslovni prostor, salon Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata, pored stana je prodavnica i mala šuma. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav nameštaj je brendiran uglavnom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 630.000 € na 595.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 595.000 €, 126,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 630.000 €
06.03.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za sve koji vole autentičnost i različitost i traže prostor sa jedinstvenim „look & feel“-om kakav se danas više ne gradi, u vreme dominacije novogradnje i novih trendova korišćenja prostora. Prodaje se autentičan salonski stan u centru Beograda, u mirnoj ulici....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv dvorište (292)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>