• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana uknjižen" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.912 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana uknjižen'
144.550 €
195.000 €
175.000 €
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.000 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 57,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 63, NOVI BEOGRAD – DVOSOBAN STAN U BLIZINI IMMO CENTRA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Blok 63, Novi Beograd, u neposrednoj blizini Immo centra. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU.STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM.PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 390.000 €, 70,00 m2 cca 5570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan (jug-istok) u Sazonovoj ulici, u mirnom i tihom delu Vračara, nadomak Čuburskog parka. Uknjižen je na ime vlasnika 1/1, na 70m² korisnog prostora (sa terasom i lođom 82m²), bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN STAN, 56 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen, prelep dvoiposoban stan na uvek traženoj lokaciji nadomak Dunava i Štranda sa jedne strane, fakulteta sa druge, osnovne škole , vrtića, sve je na par minuta, Promenade, nekoliko linija gradskog prevoza i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99210, III/III, uknjižen, garaza, parking. Odmah useljiv stan.Bez kucnih ljubimaca, na minimum godinu dana.Parking u dvoristu zgrade.Nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 112.160 €, 32,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada.. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 350.000 €, 114,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim dnevnim boravkom, odvojenim spavaćim blokom sa tri spavaće sobe, terasom, dva mokra čvora i ulaznim delom sa ugradnim plakarima i ostavom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>