• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći uknjižen Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv što veći uknjižen Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 82.200 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

11807, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran dvoiposoban stan od 57m2 na prizemlju. Nema terasu. Prazan, odmah useljiv, uknjižen. Grejanje etažno na gas. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 650.000 €, 980,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar - Borislava Šipoša magacin, 980m2 Odlično pozicioniran magacin, uz samu železničku prugu. Dimenzije: plac 1366m2, objekat 8x12, visina 4,7m. Zadnji deo objekta ima izlaz na teretni kolosek. U blizini je obilaznica. Uknjižen i odmah useljiv. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.400.000 €, 850,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI OBJEKAT Su+Pr+Pk 850m Fruska gora POPOVICA plac 1670m Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena prostora: Više namena Kvadratura: 850m2 Nivo u zgradi: Sprat Dodatne informacije Popovica Majdanska, Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 1.100.000 €, 535,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Cukarica, kod Ada Moll-a, top lokacija, poslovni prostor na dva nivoa, 535m2, cg, alu stolarija, laminat, gradnja 2000-ih Uknjizen, useljiv, pogodan za firme, farmaceutske kuce, advokatske kuce, klinike, predstavnistva, IT i sl Pravo koriscenja 3 parking mesta u dvoristu. Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 669.500 €, 359,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, Osnovne škole ´ Sonja Marinković´, TC Promenada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor izgrađen je u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 3.000 €, 320,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac, Vojvode Skopljanca, 320m2+magacin+parking ------------------------------------------------------------------------------------------- 320m2, 4.0, PR/3, Eg, novogradnja, lift, parking, uknjižen. Odličan, dobro pozicioniran lokal u prizemlju zgrade novije gradnje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 785.300 €, 305,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, uknjižen višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 305m2 čine 4 etaže - suteren, prizemlje, međusprat i prvi sprat. Prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 7.625 €, 305,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Savršena lokacija kako za stanovanje, tako i poslovanje- Novi Beograd, Blok 65. Koncept modernog, luksuznog i pre svega kvalitetnog , je ono što izdvaja ovu zgradu u mnoštvu novoizgrađenih objekata. Iza nje stoji Kompanija Yihai Properties Group, koja je izgradila od 1989.godine preko....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.067.500 €, 305,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PREPORUKA ZA KUPOVINU Savršena lokacija kako za stanovanje, tako i poslovanje- Novi Beograd, Blok 65. Koncept modernog, luksuznog i pre svega kvalitetnog , je ono što izdvaja ovu zgradu u mnoštvu novoizgrađenih objekata. Iza nje stoji Kompanija Yihai Properties Group, koja je izgradila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv što veći uknjižen (1171)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>