• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs prizemlje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje" pronađeno 6 691 nekretnina - prosečna cena 1.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 81000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • renovirano
    • potkrovlje
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLET RENOVIRAN, trosoban stan na prizemlju - 4 stepenika. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052806 .

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 153.000 €, 154,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Na placu pravilnog oblika pov.9,18ari, u lepom i mirnom delu grada, ul.Humska, Svilajnac, odlična kuća P+1, ukupne površine 154m2 (plus podrum), sa izolacijom, fasadom, PVC stolarijom i parnim grejanjem na gas. Prizemlje: veliki dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 199.990 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Ulični lokal 77m Novi Sad Vršačka ulica u izgradnji PRODAJE SE Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 77m2 Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Vršačka, U izgradnji Tekst oglasa Oglašavamo prodaju . . . . Ulični ulokal 77m Novi Sad....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 175.000 €, 390,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za poslovanje. Ima mogućnosti za adaptaciju u ugostiteljski objekat, hostel, kliniku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam potpuno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji na Crveni Krst, u ulici Branka Krsmanovića. Pozicioniran u visokom prizemlju, ovaj stan predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, kvaliteta i savremene estetike. Prostor je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Kuća je arhitektonski veoma zanimljivo zamišljena i predstavlja interesantan projekat. Prizemlje je kompletno opremljeno i u njemu se trenutno živi, dok je za prvi i drugi sprat....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 230.000 €, 153,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića i restorana. Kuća je ukupne površine 153 m2, u četri etaže..U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST KOJA SE NALAZI U NASELJU DUBOČICA. NA PLACU OD 4.5 ARA NALAZE SE DVA STAMBENA OBJEKTA OD KOJIH SE JEDAN OBJEKAT SASTOJI OD DVE ETAŽE OD PO 120 KVADRATA, SVAKA ETAŽA JE STRUKTURE TROSOBNOG STANA. DRUGI OBJEKAT JE POVRSINE U OSNOVI 60 KVADRATA TAKODJE NA DVE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru grada, u Beogradu, na Vračaru, u delu Svetozara Markovića. Stan je površine 75 m² i nalazi se u prizemlju zgrade sa 2 sprata. Raspored čine veća spavaća soba, velika dnevna soba, prostrana kuhinja, dug hodnik i ostava. Stan ima 1 kupatilo, a grejanje je obezbeđeno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan u centru Novog Sada u ulici Pionirska. Stan se nalazi na visokom prizemlju, povrsine 59 kvadrata. Dvosoban, dvostrano orijentisan (s jedne strane terasa koja je okrenuta ka dvoristu a druga strana - prozori okrenuti ka teniskim terenima i Dunavskom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.550 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3.0, 126m2 (terasa 20m2), prvi sprat, CG, lift, interfon, garaža Luksuzan stan u elitnoj zgradi za uživanje, odmor i relaksaciju. Stan je kompletno opremljen (nameštaj, peškiri i komplet posuđa). Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Blizu centra grada u uređenoj ulici, u blizini škole, marketa, nalazi se uknjižena kuća, spratnosti prizemlje i sprat. Prizemlje ima: veliki hodnik, kupatilo, dve velike spavaće sobe, kuhinju, trpezarijski deo sa dnevnim boravkom. Sprat: dve spavaće sobe, velika terasa, kupatilo i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Adicama, 40m² Na visokom prizemlju zgrade izdaje se funkcionalan jednosoban stan površine 40m². Stan je kompletno namešten, poseduje terasu, klima uređaj i obezbeđeno parking mesto. Odmah je useljiv i idealan za samce ili parove koji traže mirno i prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 175m2, PR/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni objekat! Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski kvalitet stanova. Lokacija je pogodna za sve....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 2.000.000 €, 700,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Izuzetna i retka nepokretnost -Predratna palata sagrađena krajem XIX veka u centru Sremske Mitrovice. Sagradila ju je uspešna trgovačka porodica Vujašković po ugledu na palate toga doba iz Pešte i Beča. Sadašnji vlasnik je potpuno renovirao 2010.udahnuvši joj novi sjaj i lepotu i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 22.000 €
05.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 150.000 €, 36,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan komercijalni lokal u prizemlju zgrade, ��to ga ��ini lako dostupnim i vidljivim za kupce i klijente. Lokal se sastoji iz 3 nivoa: prizemlje, galerija i podnivo. U prizemlju se nalazi prodajni prostor. U podnivou je jo�� jedna prostorija i toalet. Galerija mo��e biti organizovana....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 35.000 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nedovršena vikendica na 300m od reke Drine, u centru sela Okletac. Nalazi se pored magistralnog puta Užice-LJubovija, ukupne je površine 64m2 i spratnosti je su+ pr. U suterenu se nalazi jedna prostorija, a u prizemlju je predvidjena kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba.....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 90.000 €, 240,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

RIPANJ Stanica Objekat iz 1946 godine za renoviranje, površina objekta 250 m2, plac 476 m2. Pozicija na glavnom putu pored glavne železničke stanice u Ripnju više nego dobra za privatnu delatnost. Cena nije fiksna Objekat ucrtan, poseduje podrum koji je sazidan, prizemlje i sprat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 190.000 €, 84,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

mamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo kucu na top lokaciji u blizini Aviv parka, okretnice tramvaja i autobusa i velikog broja marketa, restorana, trznica, pekara, menjacnica.. Pozicionirana je tako da pruža mir, tisinu, udobnost sa sopstvenim delom dvorišta koje iznosi 25m2....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega 3 km od centra grada. Kuća je idealna za veću porodicu ili za one koji žele komfor, prostor i mir, uz odličnu povezanost sa gradom. Raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 489.000 €, 330,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od dve etaže. Poseduje dva ulaza, komforan višenamenski prostor, kancelariju, kuhinju, dva mokra čvora i terasu. Nalazi se u objektu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 320,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća, smeštena na svega 2km udaljenosti od čuvene Vrnjačke Banje, u mestu Rudjinci. Ova prostrana kuća prostire se na 320m2 i nalazi se na 4,27ari placa. Kuća je organizovana na tri etaže, koja može da se odvoje u tri zasebne celine. Prizemlje se sastoji iz prostrane....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 168,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila, na prvom spratu je isti raspored prostorija. Veći deo dvorišta je ispred kuće. Iza se nalaze garaža i 2 pomoćna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 239,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno dobra kuća u mirnom delu Ilićeva, smeštena na lepom, ravnom placu površine 3,71 ara.Struktura kuće:PRIZEMLJE: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Ostava Prelepa, pokrivena terasaI SPRAT: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom Dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 82.000 €, 128,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

SVILOJEVO - Velika porodična kuća površine 128 m2 na parceli od 1.287 m2 sa poslovnim prostorom Prodaje se kuća spratnica BEZ ULAGANJA! Građena od kvalitetnih materijala sa parketima i brodskim podom u svim sobama. Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju su kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život višečlane porodice ili izdavanje stambenih nivoa! .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 159.000 €, 180,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća nedaleko od centra grada.Građena u tri nivoa U suterenu se nalazi jedna prostorij.U prizemlju se nalazi soba,kupatilo,kuhinja i dnevni boravak.U potkrovlju se nalaze tri sobe i kupatilo. Na podovima se nalazi laminat,stolarija drvena,grejanje etažno na struju, kanalizacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan stan sa galerijom u mirnom delu grada okruženim zelenilom. Autobusko stajalište, škola i vrtić u neposrednoj blizini. U prirodi ova nekretnina ima 51m2. Prodaje se delimično namešten, kuhinja i plakari rađeni po meri, paženo na svaki detalj. Stan gleda....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 64.000 €, 97,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi za prodaju porodičnu kuću na mirnoj lokaciji, površine 97 m², spratnosti Pr+S, koja se nalazi u Prijepolju, ul. Sjenička 113. Uređena okućnica 2518 m². U prizemlju poseduje: garažu, podrum i sobu, na spratu ima: trem, predsoblje, dve sobe, kupatilo, dnevni boravak....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 130.000 €, 263,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 160.000 €
10.04.2026 - 155.000 €
22.04.2026 - 140.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća novije gradnje, uknjižena na 263m2 korisne površine u selu Pudarci, opština Grocka. Kuća je podeljena vertikalno:dva ulaza, dva broja, a ima dve etaže, prizemlje i potkrovlje. Vertikale su identične i u prizemlju svake je kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan cetvorosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija na Banjici. Stan se nalazi u zgradi pozicioniranoj direktno preko puta sportskog centra "Banjica" i Banjicke sume, sto nudi idealne uslove za sport, rekreaciju i miran porodicni zivot. Struktura i prostor: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 802.700 €, 349,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini hotela ´ Sheraton´ i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lokal čine tri etaže: suteren ukupne površine 91,43 m2; prizemlje 136,08 m2 i galerija 121,42 m2 . Dvostrano orijentisan. Veliki portali. Prostor....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115235, PK/, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Stan sa galerijom.Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u prizemlju u stambenoj zgradi. Površina stana je 35 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je etažno. Ima mogućnost korišćenja parking mesta i podrumske prostorije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 52.000 € na 44.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 44.500 €, 31,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 65.000 €
22.04.2026 - 52.000 €
29.04.2026 - 44.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA U PRIZEMLJU, POVRŠINE 31m2. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 835)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>