• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje dvorište - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs prizemlje dvorište - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje dvorište" pronađeno 1 252 nekretnina - prosečna cena 1.360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 83000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 90.000 €, 98,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

- Na prodaju kuća u Rumi - 98m2 u osnovi, ukupno korisne površine 241m2 - Površina placa iznosi 400m2 - Porodično naselje u blizini svih bitnih sadržaja (škole, vrtić, prodavnice, igralište, restorani, frizeri - sve na dohvat ruke, odlična povezanost sa centrom grada). -Kuća je spratna,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se kuća u izgradnji ukupne površine oko 200kvm, sa sopstvenim manjim dvorištem od 70kvm. Planirano je da se izgradi u prizemlju dnevna soba, kuhinja, kupatilo i spavaća soba a na spratu još dve sobe sa kupatilom. U dvorištu se nalazi zidana poluotvorena....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 65.000 €, 137,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ograđeno seosko domaćinstvo,površina parcele 1317m2. sa pripadajućim objektima.zemljište u građevinskom području Lokacija:Selo Čurug,opština Žabalj,ulica Nikole Pašića,na početku sela,udaljena par min.od glavne ulice i autobuskog stajališta Sadržaj:ograđeno dvorište,bašta,glavna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.300 €, 72,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 220.000 €, 204,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Grocka - Vinča 5.0, 204m2, PR+I+PTK, TA, klima, KATV, garaža, parking, dvorište Prodaje se polovina kvalitetne prostrane kuće, dobra pozicija, na gradskoj opštini Grocka. Objekat se nalazi u Vinči, na 14km od Beograda. Dobra mikrolokacija, neposredna blizina crkve i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 799.999 €, 204,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na prvom spratu kuće, smešten na izuzetnoj lokaciji, na placu površine 6 ari, što predstavlja retkost na tržištu nekretnina u Beogradu. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice – stana u prizemlju i ovog stana na prvom spratu, što omogućava visok nivo privatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 900 €, 260,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća moderne arhitekture sa dvorištem od 2 ara, sa uređenim travnjakom, ukrasnim drvećem i prostranim terasama na spratu i prizemlju. Namenjena je za svakodnevni porodični život ali je idealna i kao poslovni prostor, naročito za IT kompanije. Nalazi se u mirnom i ekskluzivnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 119,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u nizu građena u 3 nivoa, površine 119 m2. U svom sastavu u prizemlju ima dnevni boravak, kupatilo i kuhinju sa ostavom iz koje se izlazi na zatvorenu terasu i dvorište. Na spartu se nalaze 2 spavaće sobe, terasa i kupatilo. U potkrovlju je otvoren prostor i još jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u nizu na Petlovom brdu, u mirnom delu ulice bez saobraćaja, okružena zelenilom. Sastoji se od 2 stambene jedinice: dvosobnog stana u prizemlju i četvorosobnog duplexa na prvom spratu i potkrovlju. Prostorije stana u prizemlju: ulazna lođa, predsoblje, kuhinja, dnevna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 960.000 €, 418,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

U starom jezgru Zemuna, u Njegoševoj ulici, ispod kule Gardoš, u samoj blizini Zemunskog keja, nalazi se ova prelepa salonska kuća sa dvorištem i parkingom.Kuća ima 3 etaže: podrum, prizemlje i potkrovlje plus dodatnu visoku galeriju. Uknjižna korisna površina je 375m2 a merena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i od kupatila. U prizemlju postoji podno grejanje. Moguće je koristiti dvorište, u kome su stabla oraha, šljive i dr.. Pogodan za dnevno izdavanje, sa ,mogućim, visokim , prinosom. Dupleks, u kome je prizemlje uknjiženo. Označena....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 143.000 €, 105,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, prostrana i brzo useljiva spratna kuća za porodično stanovanje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 190.000 €, 168,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 210.000 €
08.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća u Kaluđerici, ulica Sanska, korisne površine 168m², na placu od 3,69 ari. Kuću čine dva posebna, uknjižena stana. Prizemlje (92m²) – odmah useljivo: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, 3 spavaće sobe (iz jedne izlaz na terasu) i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Srebrno jezero- sama kuća na placu 3 ara. Kuća rađena od čvrstog materijala, rađena za sebe i uživanje. Prizemlje i potkrovlje. Odmah useljiva, potrebno je higijensko krečenje. Dvorište sa dosta zelenila, tuja i cveća, garaža, na placu ima zidani rsotilj, pečenjara, sušara za meso.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu Namešten Trosoban stan u Kući 89 m2 u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI Stan je Kompletno Namešten nalazi se u prizemlju ima lepo veliko Dvorište od 1167 m2grejanje je centralno na GasMesečna cena zakupa je 500 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIV....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 100.000 €, 88,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Površina osnove: 88 m² Površina dvorišta: 168 m² Cena: 100.000 € Ova trospratna kuća pruža idealan spoj funkcionalnosti i prostranosti, savršena za porodični život ili kombinaciju stambenog i poslovnog prostora. Raspored prostorija: Prizemlje: Poslovni prostor/lokal....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 570,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kuću organizovanu na 4 nivoa, sa ukupno 19 kancelarija, vlastitim dvorištem i parking mestima. Idealna za IT kompanije, ambasade, korporacije ili firme koje traže privatnost i poslovno okruženje. Organizacija prostora: Polusuteren (nivo dvorišta): - 1 velika + 1 manja kancelarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 200,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u nizu , mirna ulica iza Belog dvora. uknjizena na 119 mkv., mereno 210., ,lep pogled , dvoriste 100m2 . U niskom prizemlju dnevna soba sa trpezarijom i izlazom na dvoriste, pomoćna kuhinja , vešernica, kupatilo , ostava , kotlarnica . Visoko prizemlje - dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, u neposrednoj blizini zgrade televizije Pink. Stan se nalazi u manjoj, mirnoj zgradi sa svega nekoliko stanova, okruženoj uređenim dvorištem kroz koje se i ulazi u stan, što daje poseban osećaj privatnosti i mira.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana četvorosobna kuća u mirnoj ulici na obodu Zvezdarske šume u neposrednoj blizini ulice Dragoslava Srejovića. Plac na kome se nalazi kuća je 4 ara. Kuća ukupno ima 214 kvadrata bruto površine (202 kvadrata neto površine) i prostire se na 3 etaže: podrum, visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 118,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Cetverosoban stan u porodicnoj kuci na odlicnom mesu , blizu spomen parka Jajinci i supermarketa "Idea". Kuca odlicno gradjena, stan bez ulaganja. Stan poseduje garazu od 23m2, koja je uknjizena, Veliku ostavu sa terasom na prizemlju povrsine 45m2, koja je adaptirana u stan i podrumski....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3.46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 380.800 €, 136,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Savremen pristup gradnji smešten u jednoj od najlepših šuma u Beogradu će Vam omogućiti da živite urbanom delu grada, ali i da u isto vreme pobegnete od njegove gužve. U kompleksu koji se sastoji od tri lux vile sa po pet stanova , u prilici smo da Vam ponudimo ovaj fenomenalan stan....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ova fenomenalna, moderno uređena kuća smeštena je na mirnoj i porodičnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnice u Ćupriji. Kuća se odlikuje velikim i svetlim prostorijama, savršenim rasporedom i visokim standardom opreme. Prava je prilika za sve one koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelepa porodicna kuca na Dedinju na 4 ara placa. Kuca se sastoji iz sledeceg: -Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, ostava, garderoba, gostinsko kupatilo i hol. -Prvi sprat: 4 spavace sobe od kojih jedna moze biti radna soba, dva kupatila i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 132,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu. U prirodi ima više kvadrata, cca 420m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 3.000 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se vertikala kuće, lux, spratna, terasa, novogradnja, garaža, parking, dvorište/bašta, podrum. Izuzetna troetažna kuća u Starom Košutnjaku. Kuća je smeštena u mirnoj ulici koja omogućava potpunu privatnost i miran život, a istovremeno u neposrednoj blizini svih objekata neophodnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 70,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Prostran stan na odličnoj lokaciji u centru grada sa parkingom. Stan se nalazi u ulici Dimitrija Tucovića. Povezanost sa ostatkom grada je odlična. Stan je svetao i prostran, sastoji se od tri prazne prostorije, kuhinje i kupatila. Nalazi se na visokom prizemlju i gleda na dvorište.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 380.000 €, 400,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom kraju odlične lokacije za život ili poslovanje. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja a sve tri etaže su povezane spoljašnjim i unutrašnjim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 618.000 €, 246,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno zastupanje! U najlepšem delu ovog istorijom bogatog gradića prodajemo lux kuću novije gradnje sa pogledom na reku. Kuća je građena kvalitetno , „sedvič“ zid, prvoklasna pvc stolarija, parket,prvoklasna keramika, grejanje centralno na gas. Sastoji se od pet spavaćih soba,....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 299.000 €, 274,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Kotezu spratnosti P+1, ukupne bruto povrsine 274m2. Sastoji se od:Stana broj 1, na etazi prizemlja, po strukturi troiposoban, ukupne neto povrsine 98m2.Stana broj 2, na etazi sprata, po strukturi troiposoban, ukupne neto povrsine 104m2.Garaze ukupne povrsine 17,5m2.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 165.000 €, 359,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Pančeva, u lepom, urednom okruženju nalazi se ova prostrana porodična kuća izuzetno kvalitetne gradnje. Uknjižena je na vlasnika bez tereta i zabeležbi na parceli od 4 ara. Dvostarana je, sa pogledom na ulicu i dvorište, građena 1996. godine i ima dva stambena....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 220.990 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuće na placu od 554m2 uknjižene bez tereta. Prizemna kuća uknjižene površine 93m2 dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, spavaća soba, manja spavaća soba kupatilo predsoblje i na kuću naslonjena garaža Cela kuća je sa podnim grejanjem na plin, kanalizacija Velika kuća uknjižene....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 450.000 €, 302,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u mirnom i zelenom delu Višnjičke banje funkcionalnu i prostranu porodičnu kuću ukupne površine 302m², sa pripadajućim dvorištem i bazenom. Kuća se prostire na četiri nivoa i prilagođena je porodičnom životu – ima dovoljno prostora za dnevne i privatne zone, kao i dodatne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća građena od čvrstog materijala u Malom Radanovcu. Građena je u tri nivoa. Glavni ulaz je na visokom prizemlju gde se iz hodnika ulazi u kuhinju, trpezariju, dnevni boravak sa terasom i gostinski toalet. Na spratu su dve zasebne sobe sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.850.000 €, 634,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju reprezentativna kuća površine 634m2 u jednoj od najcenjenijih i najmirnijih ulica na Senjaku. Prizemlje: hol, velika dnevna soba i trpezarija, glavna kuhinja, garderober, toalet i zastakljena terasa sa izlazom na dvorište. Prvi sprat: hol, jedna manja i dve velike sobe....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Savski Venac, ulica Kneza Miloša. Troiposoban salonac uknjižene površine 98m², mereno 104m². Nalazi se u prizemlju trospratne, odlično održavane predratne zgrade u blizini Hrvatske ambasade. Visina plafona 3.20m. Stan poseduje tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K632 Velika porodična kuća površine 200 m2 sa divnim dvorištem od 7,76 ari se nalazi na 25. maju u Mladenovcu. Prizemlje se sastoji od: predsoblja, spavaće sobe, dečje sobe, dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, i kupatila; isti je raspored i na spratu. Podrum i garaža su povezani....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131478, PR/I, video nadzor, izlog, klima, telefon, renoviran, zidani, fasada nova, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Vrhunska lokacija: Strogi centar sa izuzetno visokom frekvencijom saobraćaja i pešaka i maksimalnom vidljivošću objekta.Površina i fleksibilnost:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 806)