• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs potkrovlje novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje novogradnja" pronađeno 111 nekretnina - prosečna cena 1.653 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 110.818 €, 57,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 81286, 4a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju prelepa kuća na Klisi, nova nameštena, odmah useljiva. Ima 6 soba, dva sprata, potkrovlje, dva kupatila, dvorište. Ima kamin,ograđena je zelenom ogradom, sa unutrašnje strane žicom. Svaka soba izlazi na terasu. Gradski....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 177.100 €, 81,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 116.050 €, 46,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.085 €, 103,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan u novogradnji na Adamovićevom naselju u Novom Sadu, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkrovlju i ostava sa wc-om. Na placu površine 11,8 ara se nalazi više stabala raznog voća i vinograd. Voćnjak i vinograd su stariji i potrebno je neka stabla izvaditi i posaditi nove sadnice. Udaljena je 200m od Begeja i 400m....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vikendicu uknjižene površine 58m2, nalazi se u Vrdniku na odlicnom mestu blizu Nacionalnog parka. Kuca ima podrum, prizemlje i tavan. Podrum se koristi kao letnja kuhinja-dnevni boravak, s obzirom da je poluukopan i temperatura je leti idealna. Na visokom prizemlju su tri....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 520.000 € na 550.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 550.000 €, 513,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2025 - 550.000 €
07.04.2025 - 520.000 €
17.04.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115657, novogradnja. Prodajem nov posovno stambeni kompleks od 513m2 na glavnom putu za Rumenku. Poslovno stambeni kompleks se nalazi na placu od 691m2 i sastoji se od tri objekta koji mogu da čine jednu celinu. Prvi objekat je od 55m2 i predviđeno je da se koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 32,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 45.000 €, 110,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124126, 11a, prizemna, pr, terasa, nov, novogradnja, dvorište/bašta, cela. Ralja,lokacija je Veliko polje,oko 750 metara od kafane kod Moše Nudimo kuću ,grubi radovi,u postupku legalizacije.U osnovi je 55 kvm i u potkrovlju je 55 kvm.Izlaz na asfaltni put,struja,voda....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 111.000 €, 44,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 96.636 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan u kući, površine 75 m, smešten na svega deset minuta voznje od Ustaničke okretnice, sa koje je povezanost sa svim delovima grada izuzetno dobra. Stan je potpuno nov, opremljen kvalitetnim i savremenim nameštajem i tehnikom, do sada neuseljavan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.976 €, 44,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 162.000 €, 74,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa. Veliko i prostrano dvorište je ograđeno kovanom, metalnom ogradom. Širina prednjeg fronta je 21 m, izvrsno za investitore koji su dobro....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 173.000 €, 220,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić, škola, spomen park Šumarice. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave, garaze. Krov je kompletno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.800 €, 30,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 860.000 €, 325,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična stambena zgrada jedina tog tipa na ovoj lokaciji. Na samo nekoliko minuta od Bogoslovije. Nalazi se u mirnom okruženju a nadomak mnogih gradskih linija, blizina centra grada, Big shoping centra i ostalih sadržaja. Novije je gradnje i nekorišćena. Kuća ima 4 nivoa....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 83.310 €, 32,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,