• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje dvorište - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs potkrovlje dvorište - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje dvorište" pronađeno 389 nekretnina - prosečna cena 1.111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 859 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 490.000 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, dvorište/bašta. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENAUknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 298.000 €, 322,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje. U prizemlju se nalazi hodnik, veća soba za slavlja, spavaća soba, kupatilo, vešernica, hobi soba i soba za ostavu sa zasebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 600,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Belegišu, nadomak centra, porodična kuća izuzetno kvalitetne gradnje. Infrastruktura - trofazna struja, gradska voda i dostupnost plina. Kuća se greje etažnim grejanjem na pelet. Visina plafona 2,60 m. U kući se nalazi divna, zastakljena terasa, prostrano i lepo predsoblje sa stepenicama....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 270,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća građena od čvrstog materijala na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Paliću. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila u prizemlju, dve sobe i kupatila na prvom polu spratu, dve sobe na drugom polu sparatu i jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijaks Kosa I mesna zajednica. Kuća se nalazi na parceli od 10ari. Kuća je trostrano orjentisana i sastoji se od 4 nivoa: Suteren: toalet, hobby room (soba za zabavu sa ozvučenjem, projektorom i velikom jacuzzi kadom), teretana sa tuševima i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Centar. Sastoji se od dve celine i to prva - suturenski deo koji se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila i podruma i prizemlja koje se sastoji od predsoblja i dve spavaće sobe. Druga se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 270.000 €, 350,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bore Petrovića, pr+2etaže+ptk, gradski vodovod i kanalizacija, bez ulaganja,-Nudimo vam, odmah useljivu, kvalitetno, planski gradjenu, tehnički primljenu i uknjiženu porodičnu kuću na placu od 10 ari, u Boleču, 16 km2 udaljenu od centra Beograda. Kuća je izgradjena na 4 nivoa, što....