• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs porasla cena što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena što jeftiniji" pronađeno 1 412 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 133.255 € na 138.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 133.255 €
27.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak 18.05 m2, spavaća soba 12.58 m2. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim mnoštva marketa, kafeaViše autobuskih linija....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 119.500 € na 138.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.500 €
15.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 132.200 € na 138.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 132.200 €
17.05.2026 - 138.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 63m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 123.000 € na 138.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 138.600 €, 46,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.600 €
06.03.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 138.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U modernom stambeno-poslovnom objektu u izgradnji prodaju se dvosobni stanovi od II do VII sprata i klasična garažna mesta u podzemnoj garaži. Svaki stan ima lođu od 5 m² sa pogledom na grad i okrenut je ka jugozapadu. Pozicija zgrade je idealna, blizu supermarketa, osnovne škole....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 132.877 € na 138.655 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.655 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.877 €
18.03.2026 - 138.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 136.000 € na 138.810 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.810 €, 46,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.000 €
27.03.2026 - 138.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvorištno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, veliki dnevni boravak 19,45 m2, velika spavaća soba 11,39 m2. Okrenut ulično. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 112.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RUMA, 139.000 €, 93,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 144.000 €
04.02.2026 - 112.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

- Ruma, 1.8km od centra - Prizemna kuća, zidana 2015. godine - Plac cca 4.5a - Bezbednosne kamere - Podne obloge: keramika + laminat - Kompletna infrastruktura - Kuća: hodnik, 3 spavaće sobe, dnevi boravak sa trpezarijom, kuhinja - Plac: garaža sa rolo vratima, ostava, letnjikovac....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 135.000 € na 139.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 139.000 €, 93,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 135.000 €
13.03.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se četvorosoban stan površine 93kvm koji se nalazi na prvom spratu. Stan u svom satavu poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kuhinju, hodnik, kupatilo, toalet, balkon + parking mesto i 15kvm tavanskog prostora. Zgrada je građena od cigle....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 130.680 € na 139.392 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 139.392 €, 80,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.680 €
22.03.2026 - 139.392 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, zapadno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i terasu. U strogom centru, u blizini vrtića,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 134.100 € na 139.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.400 €, 53,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 134.100 €
20.03.2026 - 139.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 136.500 € na 139.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 139.500 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.500 €
27.03.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan troiposoban stan, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Raspored u stanu je odličan i dobro uklopljen, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.350 € na 139.650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.650 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €
20.05.2026 - 139.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.000 € na 140.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 126.000 €
01.02.2026 - 133.000 €
04.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 110.000 € na 140.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
01.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 131.000 € na 140.160 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 140.160 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 131.000 €
12.04.2026 - 140.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.800 € na 140.900 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 140.900 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 119.800 €
11.06.2025 - 126.800 €
16.03.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 132.800 € na 140.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €
15.05.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 141.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.000 €, 95,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 149.000 €
27.12.2024 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 130.000 € na 142.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 142.500 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 130.000 €
20.03.2026 - 142.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća za rušenje u Batajnici u ulici Drage Mihailovića od 113 kvm. Širina fronta 13 m, građevinski plac od 19 ari. Postoji informacija o lokaciji. Struja monofazna, voda gradska i bunarska, kanalizacija-septička jama. Mogućnost izlaska na dve ulice i formiranje većeg broja....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 135.730 € na 144.200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 135.730 €
17.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007447.Rok završetka: kraj 2026. godine Predstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja. Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 137.400 €
18.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-740 (od ukupno 741)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>