• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs porasla cena uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena uknjižen" pronađeno 273 nekretnina - prosečna cena 2.281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 299.000 € na 399.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, IRIG, 399.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odlično građevinsko zemljište u Irigu, na ekskluzivnoj lokaciji u blizini nove vinarije . Do parcela će uskoro biti asfaltiran put koji će povezati Fruškogorski koridor i Vrdnik i to čak direktno uz jednu od parcela. Ova nekretnina je sačinjena od ukupno četiri parcele koje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 226.600 € na 247.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 247.200 €, 116,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2024 - 226.600 €
13.05.2026 - 247.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću na mirnom mestu u Sremskim Karlovcima. Nekretnina odlična za život porodice. Nalazi se u izdignutom delu Karlovaca u slepoj ulici i ima predivan pogled na Dunav. Kuća se sastoji od 5 soba, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 270.000 € na 277.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 277.000 €, 51,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 270.000 €
08.04.2026 - 277.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji prelep 2.0 soban stan, opremljen, u Beogradu na vodi. Stan se nalazi u zgradi Metropolitan, na 5. spratu. Stan je skroz opremljen, nov i odmah useljiv. Uknjizen. Odlicna investicija, kako za zivot tako i za izdavanje. Agencijska provizija 2% Agent: Tamara Šljukić br. licence....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 250.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavaće sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu.Samo licno mozete da....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 350.000 € na 395.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 395.000 €, 79,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 350.000 €
22.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URAČUNATA KLASIČNA GARAŽA IZDVOJENA KAO ZASEBNO GARAŽNO MESTO. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 160.000 € na 175.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
03.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 119.000 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2024 - 119.000 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 90.000 €, 500,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 78.670 € na 84.450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 78.670 €
08.05.2026 - 84.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.Odlična prilika za život ili izdavanje! Kontakt: 063/744-5379Lav 2020 nekretnine Reg. broj posrednika: 1187 - Šifra....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 275.000 € na 285.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 96,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 285.000 €
04.05.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Odličan konforan i svetao stan, sa tri spavaće sobe, kuhinjom i trpezarijom, prostranom dnevnom sobom, ostavom, dva mokra čvora i velikom terasom.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 139.000 €
13.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju odlična novija kuća u Čereviću. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjižena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 240.000 € na 310.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, galerije, kuhinje, hodnika, kupatila, terase. Svetao. Za sredjivanje. Nalazi se na IV spratu prelepo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-273 (od ukupno 273)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>