• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs porasla cena uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena uknjižen" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 2.277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 225.000 €, 100,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 205.000 €
10.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, otvorenog pogleda. Autobusi i tramvaji povezuju ovu lokaciju sa svim delovima grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije su dodatne pogodnosti. Stan poseduje odvojen dnevni deo od zone za spavanje koja se nalazi na spratu. Nisu neophodna nikakava....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 380.000 € na 435.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 435.000 €, 91,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 380.000 €
15.05.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran salonski stan, trostran, svetao, sa panoramski pogledon iz svih prostorija. U stanu ostaju kuhinja sa belom tehnikom i ugradni plakari. Visina plafona je 2.90m. Parking mesto u dvoristu. Retko u ponudi. Uknjizen Vise informacija na 064/3228302 Prikaz na mapi je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 209.000 € na 228.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 228.900 €
13.05.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Vrlo komforan funkcionalan stan povrsine 109m2, u naselju Nova Galenika, Zemun. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje, dnevnog boravka, cetiri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 299.000 € na 399.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, IRIG, 399.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odlično građevinsko zemljište u Irigu, na ekskluzivnoj lokaciji u blizini nove vinarije . Do parcela će uskoro biti asfaltiran put koji će povezati Fruškogorski koridor i Vrdnik i to čak direktno uz jednu od parcela. Ova nekretnina je sačinjena od ukupno četiri parcele koje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 132.800 € na 140.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €
15.05.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 260.000 € na 360.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milivoja Perovića, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-130.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, blizina više autobuskih stajališta, trgovinskih radnji, pijace, Doma zdravlja, osnovne škole i više vrtića. Stan u funkciji 2 stambene jedinice. U donjem nivou....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.900 € na 90.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 90.900 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.900 €
07.09.2025 - 72.900 €
12.12.2025 - 81.900 €
17.05.2026 - 90.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U industrijskoj zoni Makisa, na najboljem mestu , u ponudi imamo odličan, ravan plac , pravilnog oblika , površine 20 ari . Plac se nalazi u drugom redu pored puta , vrlo blizu puta , ima dobar prilaz , postoji ucrtan put do placa . Pristup za kamione, šlepera i sva dostavna vozila....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 379.900 € na 399.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 399.900 €, 252,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 379.900 €
22.05.2026 - 399.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na četiri etaže, ukupne površine 252m², koji pruža izuzetnu udobnost i eleganciju. Kuća je vrhunski renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i modernim dizajnerskim detaljima. Prostor obuhvata tri prostrane spavaće sobe, master spavaću sobu sa walk-in ormanom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-267 (od ukupno 267)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>