• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što skuplji do 190000 eura - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs podrum što skuplji do 190000 eura - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što skuplji do 190000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što skuplji do 190000 eura" pronađeno 1 563 nekretnina - prosečna cena 1.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 115.000 €, 161,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi sama na 10ari placa. Ima prizemlje, sprat i potkrovlje. U dvorištu postoji bunar i ima dva pomoćna objekta koja mogu da se koriste. Na placu je voće i oglađen je. Potrebno je sređivanje. Uvedeno je etažno grejanje u celoj kući. Ispred kuće je došao gas. ima veliku terasu.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena 115000 Evra.. Stan se nalazi u takozvanim kućicama u nizu na veoma lepoj lokaciji. Mogućnost nadogradnje i proširenja. U prizemlju je veliki....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju održavan jednosoban stanna Karaburmi, sa prostranom zastakljenom terasom od 12 m2, koja predstavlja dodatni kvalitet ovog stana. Stan se nalazi na prvom spratu (ispod su stanovi), što ga čini toplim i ušuškanim. Uknjižen je na 33 m2, a zahvaljujući velikoj terasi pruža....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan od 45m2 u ulici Pabla Nerude na Karaburmi. Stan je uknjižen na 33m2 i poseduje terasu od 12m2. Stan se nalazi na 1 spratu uredno održavane zgrade, i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase, i poseduje podrum kao dodatni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.132 €, 41,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 264,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima, savršeno pozicioniranu s predivnim pogledom na čitav grad. Ova kuća se nalazi na placu površine 516m2 i predstavlja pravu oazu mira i prirode. U sklopu placa nalazi se stari vinski podrum s betonskom pločom za parking dva automobila, dodatni objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 72,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikend kuća na Ekstra lokaciji. 150m uvučena u odnosu na glavni put, mir i tišina. Prelep pogled na prirodu. Front placa skoro 13m. Vikendica građena čvrstim materijalima, sendvič zid. U polusuterenu podrum sa hidroforom i ostava, visoko prizemlje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 112.200 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo fantastičnu prizemnu kuću u blizini Manastira Jazak. Lokacijski odlično pozicionirana, pruža mir i spokoj, a istovremeno je blizu svih bitnih sadržaja. Okružena prirodom, izvornom vodom, predstavlja savršen beg od gradske buke i gužve, takođe i odličnu investiciju budući....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 112.000 €, 107,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u strogom centru Sombora. Stan je veličine 107m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, i tri sobe. Osim atraktivne lokacije ovaj stan krasi i veliki krovni svetlarnik. Grejanje centralno sa sopstvenim kotlom na struju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-774 (od ukupno 775)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>