• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 200,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u samom centru Adica, na parceli površine 417m2. Lokacija je izuzetno pogodna za stambeno-poslovni prostor. Glavni objekat je površine oko 200m2, od čega je 98m2 uknjiženo. Sadrži dva kupatila, dve terase (jedna sa pogledom na Frušku Goru), podrum, tavan, dva parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život ili uživanje u svakodnevnom komforu. Stan je polunamešten i sastoji se od: prostrane dnevne sobe odvojene kuhinje spavaće sobe kupatila terase sa prelepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 47m2 u Durlanu u Knjaževačkoj ulici, stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe i kupatila. Stan je izuzetno lepo orijentisan sa pogledom na glavnu ulicu. U blizini se nalazi pijaca i trgovine. Grejanje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan. Stan se nalazi u ulici Radnih Brigada u zgradi na II-spratu povrsine od 53m2 . Sastiji se od velike dnevne sobe,kuhinje sa trpazarijom,spavace sobe,kupatila,hodnik,terasa i ostava. Stanu pripada odgovarajući podrum nije opremljen Parking u dvorištu....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 450 €
01.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 46 m² na drugom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Podbare. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana u Novom Sadu, u centralnoj gradskoj zoni, na odlicnoj lokaciji koja je jedna od najtrazenijih kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj i uredno odrzavanoj stambenoj zgradi i idealan je za zaposlene, porodice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....